12.06.07, 09:46
Witam, mój maluch ma 4,5 m. niedawno nauczył sie obracać z plecków na boki i
brzuch ale okupione to jest krzykiem i nerwami. Kiedy nie może czegoś sięgnąć,
dotknąć bardzo przy tym marudzi i krzyczy wiec jego zabawy wyglądają jakby
cały czas był niezadowolony.Czy wasze maluchy podobnie odkrywały świat?
Obserwuj wątek
    • kumpel201 Re: nerwusek? 12.06.07, 09:58
      Bardzo podobnie moja córka to strasznie nie lubiała na brzuchu leżeć jak się
      przewrała właśnie na brzuch a chciała spróbować czegoś innego to krzyczała i
      prociła mnie o pomoc(wyciągała ręce)
      • lilacz Re: nerwusek? 12.06.07, 22:13
        Właśnie, z jednej strony chce żeby sam sie uczył, bo przecież leżąc na brzuszku
        też ćwiczy ale będę się starać dzidzie obracać

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka