Dodaj do ulubionych

Powrót do pracy

18.09.07, 09:31
Drogie mamy,
mój synek skończył kilka dni temu 5 miesięcy. Jadł ładnie o
regularnych porach. Nie było powodu do narzekań.
Aż do czasu kiedy wróciłam do pracy... Od dwóch tygodni moje dziecko
prawie w ogóle nie je w dzień. Wybudza się w nocy i wtedy wypija
120 - 150 ml mleka. W dzień wciągnie coś tylko wtedy, gdy karmi go
tatuś albo babcia. Mnie nie daje żadnych szans. Skutkiem czego
weekend był trudny... Nie chciał jeść ani z butelki, ani z łyżeczki,
ani mleka, ani soczku, ani zupki. Krzyk i plucie.
Zeby było śmiesznie... w soboty chodzimy z małym na basen. Byłam
przekonana, że po półgodzinnym fikaniu w wodzie, mały będzie na tyle
głodny, że zje nie patrząc na to, kto mu podaje butelkę. Ale myliłam
się.
Zaczynam się martwić. Czy to możliwe, żeby mój synek w taki sposób
zareagował na mój powrót do pracy?
Czy któraś z was ma podobne doświadczenia?
Pozdrawiam Was serdecznie.
Halina
Obserwuj wątek
    • uczula Re: Powrót do pracy 18.09.07, 13:23
      u mnie starsza corka odmowila spania w dzien.
      Miala wtedy 9 miesiecy.
      ja wrocilam na uczelnie a mala zajela sie babcia.
      No i zero spania.Stala w lozeczku i wyla.
      ...a na wieczor - koszmar. podkresle, ze mieszkalam wtedy z mama i
      malenka miala babcie na codzien.a mimo to nie dala sie jej polozyc...
      pomogla zmiana z lozeczka na wersalke...i to napewno byla reakcja na
      moje znikniecie.
      u ciebie tez tak moze byc.
      chociaz podobno dzieci mlodsze ( wlasnie do 5 miesiecy ) nie
      przezywaja tak znikniecia mamy ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka