jasiek-2007
21.11.07, 11:40
Mam pytanie czy karmicie swoje 3 miesięczniaki nocą .Chodzi o te karmione
butelką.Wczoraj w nocy podałam mu orsalit bo ma biegunkę i zrezygnowałam z
butli aby zobaczyc co będzie i ok.Jak zjadł o 21 to potem rano 6 nie licząc
nocnego orsalitu.Jak myslicie czy można juz oduczać nocnego karmienia?? Mój
mały waży 7 kilo to też nie mało.A jak jest u was???