17.12.07, 16:23
zamierzam synkowi kupic sinlac,duzo pozytywnych opini slyszalam a synek jest
alergikiem,prosze tylko o opinie jaki on jest w smaku,i czy dzieci go chetnie
jedza?
Obserwuj wątek
    • david-jonas Re: sinlac 17.12.07, 16:32
      Sinlac jest slodki,moj maly zjada go z checia,a i mozesz go mieszac
      z owocami i warzywami.
      • mea8 Re: sinlac 17.12.07, 18:40
        Slodziutki, dzieciaki go bardzo lubia.
    • edyta0 Re: sinlac 17.12.07, 19:00
      przy alergii nie jest wskazany, gdyż sam uczula (może)
    • chicoria Re: sinlac 17.12.07, 19:37
      Jest slodki, moja corcia zjada go z dzikim apetytem (nawet chetniej niz inne
      kaszki) Daje sam, z owocami albo czasem do obiadku z jarzynkami i mieskiem
    • arnika15 Re: sinlac 17.12.07, 19:51
      Jedza chętnie, bo zawiera masę cukru i różne inne dodatki. Moja
      córeczka, kóra ma skazę zareagowała bardzo silną wysypką - szorstkie
      i czerwone rączki i nóżki, zmiany na buzi. Na forum Alergie możesz
      poczytać, ze często wywołuje uczulenie i nie jest to dobry produkt
      ani dla alegików ani dzieci zdrowych, chociażby ze względu na dużą
      zawartość cukru.
      Ja podaje kleik ryżowy wymieszany z kukurydzianym, z woda i
      dodatkiem owoców ze słoiczka.
    • justysiek25 Re: sinlac 17.12.07, 21:19
      Mój syn też jest alergikiem a po sinlacu nic mu nie jest je go
      chętnie mimo,że jest bardzo wybredny, daję go mu na noc z butelki,
      (robię żadszy)może inne mamy mnie zkrytykują za to, ale moje dziecko
      ma bardzo niespokojny sen i często się budzi w nocy, a sinlakiem tak
      się najada, że przesypia prawie całą noc, nie wierci się i wstaje
      uśmiechnięty i wyspany
    • mamusia.1 Re: sinlac 17.12.07, 22:00
      juz sama nie wiem jak to jest z tym sinlaciem...na opakowaniu jest napisane ze
      dla alergikow,bo nie ma bialka krowiego i ze bezglutenowe,zalecane dla
      alergikow...To co Waszym zdaniem uczula w tym sinlacu?Chyba w takim razie nie
      kupie bo synek jest alergikiem a wlasnie dlatego chcialam kupic!
    • slon39 Re: sinlac 17.12.07, 22:05
      Mój synek uwielbia sinlac, podaję rano 180 ml i zajada ze smakiem. Za jakiś czas
      zamierzam dodawać jakieś owocki. A słodki to on tak nie jest jak np. wszystkie
      kaszki bobovita. One to dopiero są słodkie.Nie polecam.Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka