mamusia.1 17.12.07, 16:23 zamierzam synkowi kupic sinlac,duzo pozytywnych opini slyszalam a synek jest alergikiem,prosze tylko o opinie jaki on jest w smaku,i czy dzieci go chetnie jedza? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
david-jonas Re: sinlac 17.12.07, 16:32 Sinlac jest slodki,moj maly zjada go z checia,a i mozesz go mieszac z owocami i warzywami. Odpowiedz Link Zgłoś
edyta0 Re: sinlac 17.12.07, 19:00 przy alergii nie jest wskazany, gdyż sam uczula (może) Odpowiedz Link Zgłoś
chicoria Re: sinlac 17.12.07, 19:37 Jest slodki, moja corcia zjada go z dzikim apetytem (nawet chetniej niz inne kaszki) Daje sam, z owocami albo czasem do obiadku z jarzynkami i mieskiem Odpowiedz Link Zgłoś
arnika15 Re: sinlac 17.12.07, 19:51 Jedza chętnie, bo zawiera masę cukru i różne inne dodatki. Moja córeczka, kóra ma skazę zareagowała bardzo silną wysypką - szorstkie i czerwone rączki i nóżki, zmiany na buzi. Na forum Alergie możesz poczytać, ze często wywołuje uczulenie i nie jest to dobry produkt ani dla alegików ani dzieci zdrowych, chociażby ze względu na dużą zawartość cukru. Ja podaje kleik ryżowy wymieszany z kukurydzianym, z woda i dodatkiem owoców ze słoiczka. Odpowiedz Link Zgłoś
justysiek25 Re: sinlac 17.12.07, 21:19 Mój syn też jest alergikiem a po sinlacu nic mu nie jest je go chętnie mimo,że jest bardzo wybredny, daję go mu na noc z butelki, (robię żadszy)może inne mamy mnie zkrytykują za to, ale moje dziecko ma bardzo niespokojny sen i często się budzi w nocy, a sinlakiem tak się najada, że przesypia prawie całą noc, nie wierci się i wstaje uśmiechnięty i wyspany Odpowiedz Link Zgłoś
mamusia.1 Re: sinlac 17.12.07, 22:00 juz sama nie wiem jak to jest z tym sinlaciem...na opakowaniu jest napisane ze dla alergikow,bo nie ma bialka krowiego i ze bezglutenowe,zalecane dla alergikow...To co Waszym zdaniem uczula w tym sinlacu?Chyba w takim razie nie kupie bo synek jest alergikiem a wlasnie dlatego chcialam kupic! Odpowiedz Link Zgłoś
slon39 Re: sinlac 17.12.07, 22:05 Mój synek uwielbia sinlac, podaję rano 180 ml i zajada ze smakiem. Za jakiś czas zamierzam dodawać jakieś owocki. A słodki to on tak nie jest jak np. wszystkie kaszki bobovita. One to dopiero są słodkie.Nie polecam.Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś