yoaha
14.01.08, 12:01
Od tygodnia ściągam i karmię małą z powodu słabego "ciągnięcia"
piersi i słabych przyrostów. Mam niestety niezbyt dużo mleka. O
mrożeniu zapasów mogę jedynie marzyć. Muszę raż bądź dwa na dobę
dokarmiać małą sztucznym, które niestety wywołuje u małej odruch
wymiotny, więc robię to tylko przez sen.
Mam nadzieję, że wytrwam jak najdłużej.