majka444
28.03.08, 19:22
Cześć dziewczyny,
mam do was pytanie.Czy wasze maluszki spią w czapeczce i czy noszą ją też w
ciągu dnia?Mój synek ma 2 tygodnie,ale co niektórzy twierdzą że musi cały czas
być w czapeczce (cienkiej),a mi szkoda patrzeć jak się męczy.Czy to wogóle
prawda że mogą się przeziębić bez niej?
pozdr