Dodaj do ulubionych

zespól dziecka potrząsanego

18.11.08, 14:12
kilka dni temu był to wątek o uderzeniu dziecka
przeczytałam go i nie mogą o nim zapomnieć
tym bardziej że sporo osób starało się jakoś wytłumaczyć takie
zachowanie
a dziś natknęłam się na ten artykuł
dziecko.onet.pl/17187,0,0,zespol_dziecka_potrzasanego,1,artykul.html
nie chodzi o to by dodatkowo zdołować autorkę
to tak ku przestrodze... dla nas wszystkich
Obserwuj wątek
    • mamajulusi Re: zespól dziecka potrząsanego 18.11.08, 14:34
      moja córka gdy miała 2 miesiące spadła mi z łóżka,obok były poduszki które chyba
      trochę zamortyzowały ten upadek,trochę płakała ale szybko sie uspokoiła.Teraz ma
      pięć miesięcy i rozwija się normalnie.Ale po przeczytaniu tego artykułu znowu
      sie boję czy wszystko jest dobrzesad
    • alpepe Re: zespól dziecka potrząsanego 18.11.08, 14:38
      nie czytałam tego, co zalinkowałaś, ale za to ilekroć jakaś mama pisze o tym, że
      jej dziecko ma popękane żyłki w oczach, niestety myślę o potrząsaniu, a jak
      jeszcze matka doda, że dziecko było pod czyjąś opieką, to już w ogóle mam jak
      najgorsze przeczucia.
      • aldonakatarzyna Re: zespól dziecka potrząsanego 18.11.08, 16:40
        ja jestem wstrzasnieta, nie miala jeszcze gdzie walnac tylko wlasnie w glowke!!
        jestem wsciekla na ta matke!!
        • zarxness Re: zespól dziecka potrząsanego 19.11.08, 17:37
          Masz absolutną rację, poza tym dziwi mnie jak wiele osób stara się ją pocieszyć.
          Chyba każdy rodzic jest w pewnym momencie wyczerpany i na skraju wytrzymałości,
          ale na szczęście nie każdy daje upust swej złości okładając niewinnego
          niemowlaczka po główce. Ludzie, opanujcie się!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka