16.02.09, 16:22
dziewczyny,czy jak dziecko skonczy ssac piers to czy bola was,bo mnie tak ze czasami jak juz chce jesc po jakims czasie to srtasznie swijam sie z bulu??pomocy
Obserwuj wątek
    • megi-6 Re: piers 16.02.09, 16:36
      Mozesz odczuwac ból lekki albo mrowienie ja też tak mialam to
      normalne szczegulnie na poczatku.
    • marsupilami_08 Re: piers 16.02.09, 18:01
      Na poczatku bylo ciezko bo rzeczywiscie piersi nie przyzwyczajone do
      karmienia-strasznie bola.
      A co jesli bol powrocil niedawno?mala(6,5msca)nadal korzysta z mojego mleka a ja
      przy kazdym karmieniu odczuwam nieprzyjemne klucie.Jedna piers klucie druga
      piers(jesli za dlugo ssie)wprost pali mnie ogniemsad Jak pomysle ze mam karmic to
      sama sie wzdrygam...Mysle ze po czesci ten bol spowodowany moze byc tym ze mala
      strasznie sie kreci-nogi zaklada na mnie,szarpie brodawka,dosyc mocno zaciska
      sie na niej..a jesli nie to,to co moze byc inny powodem takiej dolegliwosci?
    • mruwa9 zajrzyj tu: 16.02.09, 18:12
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=570
      W jakim wieku jest dziecko? Bol zwiazany z karmieniem bardzo czesto
      jest spowodowany zla technika ssania (dziecko chwyta piers za
      plytko albo zna sie ze smoczkiem -uspokajaczem i zaburzylo sobie
      mechanizm ssania piersi), czasem tez wynika np. z grzybicy piersi.
      masz watpliwosci- pytaj na forum Karmienie piersia, albo zadzwon do
      pani ekspert w godzinach jej dyzuru ( namiary w powyzszym linku).
      Normalnie piersi nie powinne bolec w zwiazku z karmieniem.
    • beliska Re: piers 16.02.09, 18:57
      Nic mnie nie bolało, ale moje dziecko ssało jak należy.
      Brodawki w ciąży nawilżałam i okazalo się, że bardzo dobrze mi to je przygotowało do karmienia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka