ad0 16.02.09, 16:22 dziewczyny,czy jak dziecko skonczy ssac piers to czy bola was,bo mnie tak ze czasami jak juz chce jesc po jakims czasie to srtasznie swijam sie z bulu??pomocy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
megi-6 Re: piers 16.02.09, 16:36 Mozesz odczuwac ból lekki albo mrowienie ja też tak mialam to normalne szczegulnie na poczatku. Odpowiedz Link Zgłoś
marsupilami_08 Re: piers 16.02.09, 18:01 Na poczatku bylo ciezko bo rzeczywiscie piersi nie przyzwyczajone do karmienia-strasznie bola. A co jesli bol powrocil niedawno?mala(6,5msca)nadal korzysta z mojego mleka a ja przy kazdym karmieniu odczuwam nieprzyjemne klucie.Jedna piers klucie druga piers(jesli za dlugo ssie)wprost pali mnie ogniem Jak pomysle ze mam karmic to sama sie wzdrygam...Mysle ze po czesci ten bol spowodowany moze byc tym ze mala strasznie sie kreci-nogi zaklada na mnie,szarpie brodawka,dosyc mocno zaciska sie na niej..a jesli nie to,to co moze byc inny powodem takiej dolegliwosci? Odpowiedz Link Zgłoś
mruwa9 zajrzyj tu: 16.02.09, 18:12 forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=570 W jakim wieku jest dziecko? Bol zwiazany z karmieniem bardzo czesto jest spowodowany zla technika ssania (dziecko chwyta piers za plytko albo zna sie ze smoczkiem -uspokajaczem i zaburzylo sobie mechanizm ssania piersi), czasem tez wynika np. z grzybicy piersi. masz watpliwosci- pytaj na forum Karmienie piersia, albo zadzwon do pani ekspert w godzinach jej dyzuru ( namiary w powyzszym linku). Normalnie piersi nie powinne bolec w zwiazku z karmieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
beliska Re: piers 16.02.09, 18:57 Nic mnie nie bolało, ale moje dziecko ssało jak należy. Brodawki w ciąży nawilżałam i okazalo się, że bardzo dobrze mi to je przygotowało do karmienia. Odpowiedz Link Zgłoś