Dodaj do ulubionych

slinienie sie

26.06.09, 22:18

Drogie mamy, czy slinienie sie (slina splywa z kacikow ust) jest
czyms normalnym u 5 tyg malucha? karmie go piersia, zauwazylam to
dwa dni temu. myslalam, ze slinia sie tylko dzieci, ktorym "ida"
zeby. dziekuje za odp
Obserwuj wątek
    • semi-dolce Re: slinienie sie 26.06.09, 22:26
      Normalne. Dzieci się ślinią ponieważ nie opanowały jeszcze umiejetności
      przełykania produkowanej non stop śliny.
    • desse_o Re: slinienie sie 27.06.09, 15:02
      Mój synek też się ślinił strasznie, ale ostatnio nauczył się już, że to trzeba
      połykać. Ma 4 m-ce i 3 tyg. Zaczął się ślinić jak miał 2 miesiące.
      Zęby mu jeszcze nie idą.
    • nadzieja78 Re: slinienie sie 27.06.09, 15:56
      Mój ma również 5 tygodni i trochę się ślini od czasu do czasu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka