cerveja 26.06.09, 22:18 Drogie mamy, czy slinienie sie (slina splywa z kacikow ust) jest czyms normalnym u 5 tyg malucha? karmie go piersia, zauwazylam to dwa dni temu. myslalam, ze slinia sie tylko dzieci, ktorym "ida" zeby. dziekuje za odp Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
semi-dolce Re: slinienie sie 26.06.09, 22:26 Normalne. Dzieci się ślinią ponieważ nie opanowały jeszcze umiejetności przełykania produkowanej non stop śliny. Odpowiedz Link Zgłoś
desse_o Re: slinienie sie 27.06.09, 15:02 Mój synek też się ślinił strasznie, ale ostatnio nauczył się już, że to trzeba połykać. Ma 4 m-ce i 3 tyg. Zaczął się ślinić jak miał 2 miesiące. Zęby mu jeszcze nie idą. Odpowiedz Link Zgłoś
nadzieja78 Re: slinienie sie 27.06.09, 15:56 Mój ma również 5 tygodni i trochę się ślini od czasu do czasu. Odpowiedz Link Zgłoś