sabi35 29.03.05, 10:02 Jak tam dziewczynki, po świętach? Mam nadzieję, że dobrze się czujecie, i że nas trochę tutaj przybyło. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ciapek7 Re: Po świętach 29.03.05, 10:19 Cześć Sabi, u mnie wszystko ok. jeśli chodzi o samopoczucie, nadal żadnych mdłości, zachcianek i innych niepokojących objawów. Dzisiaj jadę odebrać moje wyniki badań i jestem ciekawa jak wyszły... a co u Ciebie ? Jak się czujesz ? Odpowiedz Link Zgłoś
sabi35 Re: Po świętach 29.03.05, 10:28 Wróciłam do pracy po urlopie. Czuję się bardzo dobrze, po wtorkowym USG przestał mnie boleć brzuch, tylko krzyże czasem dają o sobie znać (może to rzeczywiście była psychika?). Niedobrze jest mi tylko czasem i to głównie przed śniadaniem. Powoli oswajam się z myślą, że będzie dobrze i nieśmiało komunikuję zaufanym osobom o moim stanie. W przyszłym tygodniu idę do mojego gina (w zeszłym byłam u jego zastępcy) i muszę się jakoś wytłumaczyć z tego, że za szybko się postaraliśmy. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK (zabieram przyszłego tatusia) Odpowiedz Link Zgłoś
rzasia Re: Po świętach 29.03.05, 11:30 Witajcie po świętach. Właściwie dla mnie bylo to leżenie w łóżku z powodu bólu brzucha i oglądaniu telewizji. Jadłam niewiele. Poza tym brak objawów ciążowych mnie dobija. Straciłam już nadzieję na cokowiek i jestem nastawiona, że w czwartek idę po skierowanie do szpitala na zabieg. Odpowiedz Link Zgłoś
sabi35 Re: Po świętach 29.03.05, 11:38 Rzasiu, nie przesadzaj. W którym jesteś teraz tygodniu? Napisz prędziutko. A potem leć do apteki i kup sobie Bryophyllum Argento cult. firmy Weleda. Odpowiedz Link Zgłoś
sabi35 Re: Po świętach 29.03.05, 11:40 Już wiem, sama sobie zobaczyłam. Jeszcze 2 dni i zrób sobie USG. Wtedy wszystko zobaczysz. Odpowiedz Link Zgłoś
kathrin78 Re: Po świętach 29.03.05, 14:19 Rzasiu, tak, w czwartek idziesz do lekarza na usg pokazujące mocno bijące serduszko Odpowiedz Link Zgłoś
rzasia Re: Po świętach 29.03.05, 11:43 Na razie faszeruję się no-spą, ale już naprawdę na nic nie liczę. Wtedy po zabiegu piersi zmalały mi z dnia na dzień i teraz też tak się stało. Odpowiedz Link Zgłoś
sabi35 Re: Po świętach 29.03.05, 12:03 Rzasiu, w ostatniej poronionej ciąży bolały mnie non-stop piersi, a teraz mi tylko odrobinę urosły. Idź na USG i to tak szybko jak tylko możliwe! Kiedy masz termin USG? Odpowiedz Link Zgłoś
rzasia Re: Po świętach 29.03.05, 12:13 Sabi kochana! USG mam w czwartek. Najgorsze, że już mam gotowy scenariusz tej wizyty. W tej chwili jestem tak nastawiona, że tylko myślę kiedy iść do szpitala? W dodatku nie chcę, by ktoś się o tym dowiedział, więc kombinuję żeby był to początek tygodnia, bo ostatnio trzymali mnie 5 dni (trafiłam na weekend). Dzieci pójdą do szkoły, najmłodszy z mężem do pracy, do rodziców zadzwonię z komórki niby z domu itd.... Odpowiedz Link Zgłoś
sabi35 Re: Po świętach 29.03.05, 13:57 No Rzasiu, jeszcze tak nie było, żeby założycielka miała jakieś kłopoty. Zajmij się czymś, napij troszkę wina. Co ma być, to będzie. Ja w ubiegłym tygodniu też się bardzo martwiłam, ale dopiero w poczekalni ogarnął mnie jakiś spokój i pomyślała, że zaakceptuje wszystko, bylebym tylko miała nadzieję, że kiedyś się uda. I było lepiej niż myślałam. W następnym tygodniu idziemy razem i też się boję, nie chciałabym żebym mój ukochany przeżył coś strasznego (to jego premiera), więc nerwy też będą. Trzymaj się. Odpowiedz Link Zgłoś
patka05 Re: Po świętach 29.03.05, 14:10 hej, Też chciałam podzielić się z Wami informacją, że mi się przez święta pogorszyło (zwiększyło mi się plamienie i cały czas jade na no- spie) ale po wiadomościach Rzasi moje problemy wydaja mi się jakos mniejsze... Ja nadal mam nadzieje, ze tym razem doczekam się dzidziusia. Na szczęście dziś idę na USG, przekonam się na wlasne oczy co z moim maleństwem. Sabi, mam pytanie, jest cos w homeopatii na szyjkę macicy w ciaży? Czy ten lek ktory polecalas na skurcze tez na nia dziala? pozdrawiam, patka Odpowiedz Link Zgłoś
sabi35 Re: Po świętach 29.03.05, 14:24 Tego to ja nie wiem, bo takich problemów jeszcze nie miałam Choć w ostatniej ciąży bardzo mi skracała i musiałam leżeć. Ale w tak wczesnej ciąży nie powinnaś mieć takich kłopotów. Bryophyllum zapobiega przedwczesnym skurczom i uspokaja wewnętrznie, mogą go brać wszytskie kobiety po poronieniach. Napisz jakie masz kłopoty, to może coś się znajdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
kathrin78 Re: Po świętach 29.03.05, 14:21 Niewiel sobie pojadłam, bo smakołyki jakoś mnie nie ciągnęły . Czuję się dalej ok, poza okropną sennością i bolącymi piersiami nie dolega mi nic. Odpowiedz Link Zgłoś
ariana1 Re: Po świętach 29.03.05, 17:30 Hej, hej! Ja też donoszę ,ze ze mną OK Oprócz nieprzyjemnych mdłości czuję się dobrze. To jest dla mnie całkiem nowe doswiadczenie, bo poprzednio ich nie miałam. Aha, jutro mam USG. Ciekawe co zobaczę Odpowiedz Link Zgłoś