pola333 07.04.05, 22:07 moze sie niektore spotkamy we wrzesniu??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
isia_50 Re: a gdzie planujecie rodzic 08.04.05, 19:19 Termin 3.09. Katowice, Raciborska Odpowiedz Link Zgłoś
may2004 Re: a gdzie planujecie rodzic 08.04.05, 21:02 na Inflanckiej w Warszawie 01.09... Odpowiedz Link Zgłoś
smeagoul Re: a gdzie planujecie rodzic 08.04.05, 22:07 25 września Szpital Ginekologiczno Położniczy w Gliwicach Ania i lilypie.com/days/050925/4/0/1/+1 Odpowiedz Link Zgłoś
sylvia_w Re: a gdzie planujecie rodzic 08.04.05, 23:38 Witam! Ja mam termin na 3.09 i zamierzam rodzić w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku. Pozdrawiam Sylwia (19tc) Odpowiedz Link Zgłoś
ilonaak Re: a gdzie planujecie rodzic 11.04.05, 08:34 Hej Sylvia. Moj termin 4.09. Rowniez mysle o Wojewodzkim Odpowiedz Link Zgłoś
gdanszczanka2 Re: a gdzie planujecie rodzic 11.04.05, 08:59 Hej dziewczyny z Trójmiasta! Ja mam termin na 27.09 i też się zastanawiam nad Wojewódzkim. Jak już urodzicie dajcie znać jak było. Wybrałyście już szkołę rodzenia? Kiedy zamierzacie do niej chodzić? Ja myślę o lipcu - sierpniu czy to nie jest za późno? Pozdrawiam. Iza Odpowiedz Link Zgłoś
asik301 Re: a gdzie planujecie rodzic 11.04.05, 10:24 ja tez planuje na Inflanckiej w Warszawie, termin mam na 4.09 Odpowiedz Link Zgłoś
ma.dzia Re: a gdzie planujecie rodzic 09.04.05, 09:59 Okolo 20 wrzesnia w Szpitalu Morskim w Gdyni Redlowie. Odpowiedz Link Zgłoś
wiki4 Re: a gdzie planujecie rodzic 09.04.05, 10:51 Termin na 4 września Planuję rodzić w Klinice na Ligocie Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: a gdzie planujecie rodzic 09.04.05, 11:04 około 17 września na Żelaznej w Warszawie Odpowiedz Link Zgłoś
aneta.d-g Re: a gdzie planujecie rodzic 11.04.05, 14:39 3.09, być może na Inflanckiej, więc z niektórymi z Was mogę się spotkać Pozdrowionka, Aneta Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia_zi Re: a gdzie planujecie rodzic 11.04.05, 18:29 Hej, witam Was wszystkie "na wrzesień". Jestem tutaj po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni Termin 1.09 - Solec w Warszawie. Odpowiedz Link Zgłoś
aisza24 Re: a gdzie planujecie rodzic 11.04.05, 20:59 24.09, Czestochowa, szpital na ul.Mickiewicza Odpowiedz Link Zgłoś
kika_kika Re: Poznań 12.04.05, 23:39 A ja 9 wrzesnia, również Polna. A co ze szkołą rodzenia?? Idziesz? Zajęcia zaczynają się 9 maja i trwają 2 miechy. Następne zaczynają sie w lipcu i... możemy ich nie skończyć ... Odpowiedz Link Zgłoś
desada Re: a gdzie planujecie rodzic 12.04.05, 16:20 Witam termin mam na 24/09 a planuje na Żelaznej w Wawie. Pozdrawiam gorąco. Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa desada 12.04.05, 19:57 Desada czy jestes pod opieka jakiegos lekarza z Zelaznej? Ja tez zamierzam rodzic włąsnie tam Odpowiedz Link Zgłoś
desada kaliaa 20.04.05, 10:03 Kaliaa... szczerze powiedziawszy to tylko i wyłącznie chodze na usg do dr Makowskiego, który jest z Żelaznej, ale ja chodzę do niego do prywatnego gabinetu w Pruszkowie. Nastepną wizytę u niego mam 11 maja i dopiero wtedy zamierzam się go dokładnie wypytać odnośnie Żelaznej, i jak znam siebie to będę do niego prywatnie chodziła, chociaż lekarza prowadzącego mam w Enelmedzie. Zobaczymy co z tego wyjdzie Pozdrawiam, Asia Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: kaliaa 20.04.05, 16:49 Desada ja jestem z Pruszkowa jakbys miała chec sie spotkać np przed usg lub po na jakichs lodach to ja bardzo chetnie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
desada Re: kaliaa 21.04.05, 08:59 No to Kaliaa jesteśmy z tych samych regionów ) ja co prawda nie mieszkam w Pruszkowie, ale jakby to powiedziec... w połowie drogi między Jankami a Wolicą .. pewnie wiesz mniej więcej gdzie to jest ) A do Pruszkowa wybieram się właśnie na usg 11/05 chyba na 19.00 do Makowskiego. Byłas może u niego w gabinecie Contenta ?? A może też się tam zapiszesz na ten dzień ... byśmy porównały nasze maluszki hihi ) pozdrawiam ) Odpowiedz Link Zgłoś
asmi7 Re: a gdzie planujecie rodzic 12.04.05, 21:11 Może to moje subiektywne odczucie, ale czytając ten wątek mam wrażenie, ze większość z nas "Wrześniówek" ma termin na poczatek lub koniec września. Ja jestem prawie po środku - 13 września. Czy któraś ma zbliżony termin? Rozważam Karową i Kasprzaka. Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: a gdzie planujecie rodzic 12.04.05, 21:56 subiektywne przeczytaj dokłądnie cały watek ja mam termin na 17, a sa dziewczyny z termninem na 16 i 18 Odpowiedz Link Zgłoś
aniapatryk Kielce 13.04.05, 08:45 Szpital Miejski,termin 13.09, porod w wodzie(2 podejscie, moze tym razem sie uda)) Odpowiedz Link Zgłoś
miodzio_k Re: a gdzie planujecie rodzic 13.04.05, 11:23 Szpital Głogów, termin 9.09. razem z mężem Odpowiedz Link Zgłoś
keysy1 Re: a gdzie planujecie rodzic 13.04.05, 12:00 Ja początek wrzesnia. Inflancka Odpowiedz Link Zgłoś
antoszki Re: a gdzie planujecie rodzic 20.04.05, 17:04 Koniec września szpital św. Zofii Warszawa Odpowiedz Link Zgłoś
asia.mod Re: a gdzie planujecie rodzic 20.04.05, 18:49 Termin: 25 wrzesień. rodzić będę najprawdopodobniej w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
majka.majka Re: a gdzie planujecie rodzic 20.04.05, 21:18 Płock - Winary 5.09 Pozdrawiam (21 tydz. trwa) Odpowiedz Link Zgłoś