Dodaj do ulubionych

a gdzie planujecie rodzic

07.04.05, 22:07
moze sie niektore spotkamy we wrzesniu???
Obserwuj wątek
    • isia_50 Re: a gdzie planujecie rodzic 08.04.05, 19:19
      Termin 3.09. Katowice, Raciborska
      • may2004 Re: a gdzie planujecie rodzic 08.04.05, 21:02
        na Inflanckiej w Warszawie 01.09...
        • smeagoul Re: a gdzie planujecie rodzic 08.04.05, 22:07
          25 września Szpital Ginekologiczno Położniczy w Gliwicach
          Ania i lilypie.com/days/050925/4/0/1/+1
          • sylvia_w Re: a gdzie planujecie rodzic 08.04.05, 23:38
            Witam!
            Ja mam termin na 3.09 i zamierzam rodzić w Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku.
            Pozdrawiam smile
            Sylwia (19tc)
            • ilonaak Re: a gdzie planujecie rodzic 11.04.05, 08:34
              Hej Sylvia. Moj termin 4.09. Rowniez mysle o Wojewodzkim smile
            • gdanszczanka2 Re: a gdzie planujecie rodzic 11.04.05, 08:59
              Hej dziewczyny z Trójmiasta!

              Ja mam termin na 27.09 i też się zastanawiam nad Wojewódzkim. Jak już urodzicie
              dajcie znać jak było. Wybrałyście już szkołę rodzenia? Kiedy zamierzacie do
              niej chodzić? Ja myślę o lipcu - sierpniu czy to nie jest za późno? Pozdrawiam.
              Iza
        • asik301 Re: a gdzie planujecie rodzic 11.04.05, 10:24
          ja tez planuje na Inflanckiej w Warszawie, termin mam na 4.09
    • ma.dzia Re: a gdzie planujecie rodzic 09.04.05, 09:59
      Okolo 20 wrzesnia w Szpitalu Morskim w Gdyni Redlowie.
      • wiki4 Re: a gdzie planujecie rodzic 09.04.05, 10:51
        Termin na 4 września
        Planuję rodzić w Klinice na Ligocie
        • kaliaa Re: a gdzie planujecie rodzic 09.04.05, 11:04
          około 17 września na Żelaznej w Warszawie
    • aneta.d-g Re: a gdzie planujecie rodzic 11.04.05, 14:39
      3.09, być może na Inflanckiej, więc z niektórymi z Was mogę się spotkać smile

      Pozdrowionka,

      Aneta
    • sylwia_zi Re: a gdzie planujecie rodzic 11.04.05, 18:29
      Hej, witam Was wszystkie "na wrzesień". Jestem tutaj po raz pierwszy, ale na
      pewno nie ostatnismile Termin 1.09 - Solec w Warszawie.
    • aisza24 Re: a gdzie planujecie rodzic 11.04.05, 20:59
      24.09, Czestochowa, szpital na ul.Mickiewicza
      • prakseda_ka Re: Poznań 12.04.05, 11:50
        Poznań, Polna, około 6 września
        • kika_kika Re: Poznań 12.04.05, 23:39
          A ja 9 wrzesnia, również Polna. A co ze szkołą rodzenia?? Idziesz? Zajęcia
          zaczynają się 9 maja i trwają 2 miechy. Następne zaczynają sie w lipcu i...
          możemy ich nie skończyć wink...
    • desada Re: a gdzie planujecie rodzic 12.04.05, 16:20
      Witam wink
      termin mam na 24/09 a planuje na Żelaznej w Wawie.
      Pozdrawiam gorąco.
      • kaliaa desada 12.04.05, 19:57
        Desada czy jestes pod opieka jakiegos lekarza z Zelaznej? Ja tez zamierzam
        rodzic włąsnie tam smile
        • desada kaliaa 20.04.05, 10:03
          Kaliaa... szczerze powiedziawszy to tylko i wyłącznie chodze na usg do dr
          Makowskiego, który jest z Żelaznej, ale ja chodzę do niego do prywatnego
          gabinetu w Pruszkowie. Nastepną wizytę u niego mam 11 maja i dopiero wtedy
          zamierzam się go dokładnie wypytać odnośnie Żelaznej, i jak znam siebie to będę
          do niego prywatnie chodziła, chociaż lekarza prowadzącego mam w Enelmedzie.
          Zobaczymy co z tego wyjdzie wink
          Pozdrawiam,
          Asia
          • kaliaa Re: kaliaa 20.04.05, 16:49
            Desada ja jestem z Pruszkowa jakbys miała chec sie spotkać np przed usg lub po
            na jakichs lodach to ja bardzo chetniesmile pozdrawiam
            • desada Re: kaliaa 21.04.05, 08:59
              No to Kaliaa jesteśmy z tych samych regionów wink) ja co prawda nie mieszkam w
              Pruszkowie, ale jakby to powiedziec... w połowie drogi między Jankami a
              Wolicą .. pewnie wiesz mniej więcej gdzie to jest wink)
              A do Pruszkowa wybieram się właśnie na usg 11/05 chyba na 19.00 do Makowskiego.
              Byłas może u niego w gabinecie Contenta ?? A może też się tam zapiszesz na ten
              dzień ... byśmy porównały nasze maluszki hihi wink)
              pozdrawiam wink)
    • asmi7 Re: a gdzie planujecie rodzic 12.04.05, 21:11
      Może to moje subiektywne odczucie, ale czytając ten wątek mam wrażenie, ze
      większość z nas "Wrześniówek" ma termin na poczatek lub koniec września.
      Ja jestem prawie po środku - 13 września. Czy któraś ma zbliżony termin?
      Rozważam Karową i Kasprzaka.
      • kaliaa Re: a gdzie planujecie rodzic 12.04.05, 21:56
        subiektywne przeczytaj dokłądnie cały watek ja mam termin na 17, a sa
        dziewczyny z termninem na 16 i 18 smile
    • aniapatryk Kielce 13.04.05, 08:45
      Szpital Miejski,termin 13.09, porod w wodzie(2 podejscie, moze tym razem sie
      udasmile))
      • miodzio_k Re: Kielce 13.04.05, 11:22
        Szpital Głogów, termin 9.09 razem z mężem
    • miodzio_k Re: a gdzie planujecie rodzic 13.04.05, 11:23
      Szpital Głogów, termin 9.09. razem z mężem
    • keysy1 Re: a gdzie planujecie rodzic 13.04.05, 12:00
      Ja początek wrzesnia. Inflanckasmile
    • antoszki Re: a gdzie planujecie rodzic 20.04.05, 17:04
      Koniec września szpital św. Zofii Warszawa
      • asia.mod Re: a gdzie planujecie rodzic 20.04.05, 18:49
        Termin: 25 wrzesień. rodzić będę najprawdopodobniej w Centrum Zdrowia Matki
        Polki w Łodzi. Pozdrawiam.
    • majka.majka Re: a gdzie planujecie rodzic 20.04.05, 21:18
      Płock - Winary 5.09
      Pozdrawiam (21 tydz. trwa)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka