rzasia
30.05.05, 08:00
Próbuję znaleźć okazję, by o ciąży poinformować rodzinkę i jakoś mi (nam) nie
wychodzi. Minęły urodziny dzieci, moje imieniny, dzień matki, nadchodzi dzień
dziecka. Za dwa tygodnie mamy 14 rocznicę ślubu, ale nie robimy imprezy, bo
to troszkę mało okrągły jubileusz. A może właśnie wtedy by wypadało?
Początkowo były problemy, więc nie chciałam zapeszać, teraz przypomniało mi
się, że już przy trzecim dziecku wszyscy byli niezbyt zadowoleni i "nie
życzyli mi czwartego" choć zawsze mówiłam o czwórce. Więc kto się teraz
będzie cieszył? Boję się, żę najwyżej odbiorą i moją radość i zaczną
wyszukiwać problemy.