Dodaj do ulubionych

16 lipiec 2005

01.11.05, 17:05
Witajcie,
Jestem mamą malutkiej Marysi ... Czy są wśród Was mamuski , których pociechy
urodziły się właśnie 16 lipca 2005 roku? Jeśli tak - zapraszam do
korespondencji i wymiany spostrzeżeń ...
Obserwuj wątek
    • aniazkonradem Re: 16 lipiec 2005 02.11.05, 14:08
      Cześć!
      Mój Konrad urodził się 15.07.2005, więc jest dzień starszy od Marysi.
      Strasznie szybko rośnie i waży już 6,7 kg.
      My mieszkamy w Gdyni na Witominie.
      Pozdrawiamy
      • monikatomaszewska Re: 16 lipiec 2005 02.11.05, 21:52
        cześć...My mieszkamy w Rudzie Śląskiej. Nasza mała waży 6200 i mierzy 62cm...Na
        razie wszystko przebiega dobrze-ale z miłą chęcią pogadam z inną mamą, której
        dzidziuś jest w tym samym wieku.

        pozdrawiamy Monika i Marysia
        PS.Jeżeli wcześniej dostałaś jakiegoś maila ode mnie...hmm to pisał mój
        mąż...który sam nie wie czy i co napisał
        • april791 Re: 16 lipiec 2005 03.11.05, 10:49
          to witam jeszcze razsmile(moja Ola jest tez z 16 lipca)własnie przeczytałam tu ile
          wazy twoja mała i wiesz co moja Ola jak była na szczepieniu miała dokładnie
          takie same wymiary to było 14 pazdziernika, wiec teraz jest juz wiecej, bo
          rosnie nam całkiem całkiem ale ma to po tatusiuwinkjesli mamy z bliskich okolic
          16.07 beda miały ochote pogadac to podaje tez inne namiary na mnie tlen:april79
          i gg:6305955
          a mieszkamy w legnicy ale moim ukochanym miastem jest jelenia góra gdzie
          spedziłam 5 cudownych lat.pozdrawiamy marta i Ola

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka