monikatomaszewska 01.11.05, 17:05 Witajcie, Jestem mamą malutkiej Marysi ... Czy są wśród Was mamuski , których pociechy urodziły się właśnie 16 lipca 2005 roku? Jeśli tak - zapraszam do korespondencji i wymiany spostrzeżeń ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniazkonradem Re: 16 lipiec 2005 02.11.05, 14:08 Cześć! Mój Konrad urodził się 15.07.2005, więc jest dzień starszy od Marysi. Strasznie szybko rośnie i waży już 6,7 kg. My mieszkamy w Gdyni na Witominie. Pozdrawiamy Odpowiedz Link Zgłoś
monikatomaszewska Re: 16 lipiec 2005 02.11.05, 21:52 cześć...My mieszkamy w Rudzie Śląskiej. Nasza mała waży 6200 i mierzy 62cm...Na razie wszystko przebiega dobrze-ale z miłą chęcią pogadam z inną mamą, której dzidziuś jest w tym samym wieku. pozdrawiamy Monika i Marysia PS.Jeżeli wcześniej dostałaś jakiegoś maila ode mnie...hmm to pisał mój mąż...który sam nie wie czy i co napisał Odpowiedz Link Zgłoś
april791 Re: 16 lipiec 2005 03.11.05, 10:49 to witam jeszcze raz(moja Ola jest tez z 16 lipca)własnie przeczytałam tu ile wazy twoja mała i wiesz co moja Ola jak była na szczepieniu miała dokładnie takie same wymiary to było 14 pazdziernika, wiec teraz jest juz wiecej, bo rosnie nam całkiem całkiem ale ma to po tatusiujesli mamy z bliskich okolic 16.07 beda miały ochote pogadac to podaje tez inne namiary na mnie tlen:april79 i gg:6305955 a mieszkamy w legnicy ale moim ukochanym miastem jest jelenia góra gdzie spedziłam 5 cudownych lat.pozdrawiamy marta i Ola Odpowiedz Link Zgłoś