Dodaj do ulubionych

do KULUSIA

08.12.05, 13:05
sorry za prywate
Ula chyba zle zapisalam twoj numer telefonu bo mi mowi ze nie ma takiego numeru.
chcialam sie umowic na spacerek
moj numer telefonu to 0 600 410 681
moze umowilybysmy sie na jutro np o 12.00 powiedzmy w glownej alejce parku
przy placu zabaw (parku na Sadybie oczywiscie)
ja jutro bede czekac i czytac forum czekajac na odpowiedz lub telefon

podrawiam ania
Obserwuj wątek
    • anniia Re: do KULUSIA 09.12.05, 11:43
      ja tak czy inaczej bede na spacerku powoli juz wychodimy z domku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka