WIDZIAŁAM !!! Widziałam bijące serduszko, machające łapki. Trzymam przed sobą
pierwszą fotkę tego małego człowieczka. Trochę się uspokoiłam bo wygląda na
to że wszystko jest na miejscu. Tylko z nerwów nie zapytałam jakiej wielkości
jest Fasolka. Na opisie jest jakieś NT 1,2mm , ale w 11tyg Dzidzia jest chyba
większa? W kalendarzu ciąży wyczytałam że w środku mam już Człowieczka
wielkości jaja od kury.Acha z USG wyszedł termin na 31 stycznia (z @ na 08
lutego),ale pozwolicie chyba że zostanę?