Dodaj do ulubionych

!!! WIDZIAŁAM DZIDZIĘ !!!

14.07.06, 08:10
WIDZIAŁAM !!! Widziałam bijące serduszko, machające łapki. Trzymam przed sobą
pierwszą fotkę tego małego człowieczka. Trochę się uspokoiłam bo wygląda na
to że wszystko jest na miejscu. Tylko z nerwów nie zapytałam jakiej wielkości
jest Fasolka. Na opisie jest jakieś NT 1,2mm , ale w 11tyg Dzidzia jest chyba
większa? W kalendarzu ciąży wyczytałam że w środku mam już Człowieczka
wielkości jaja od kury.Acha z USG wyszedł termin na 31 stycznia (z @ na 08
lutego),ale pozwolicie chyba że zostanę?smile
Obserwuj wątek
    • sluzbowa Re: !!! WIDZIAŁAM DZIDZIĘ !!! 14.07.06, 08:50
      smile))))) to musiało być wspaniałe uczucie.
      Mam nadzieję przeżyć to samo za trzy tygodnie.
      Pozdrawiam smile
      • marysiowamama Re: !!! WIDZIAŁAM DZIDZIĘ !!! 14.07.06, 08:54
        Oj niezapomniane...
    • uusiak Re: !!! WIDZIAŁAM DZIDZIĘ !!! 14.07.06, 09:56
      ja mam nadzieję zobaczyc moje maleństwo 24 lipcasmile tuż po przeprowadzcewink i tuż
      przed moimi imieninamismile mam nadzieję, że wszystko jest ok, ostatnio zbyt duzo
      się denerwuję i stresuję.
    • meg24 Re: !!! WIDZIAŁAM DZIDZIĘ !!! 14.07.06, 10:05
      Gratuluję, to naprawde musialo byc niesamowite przezycie!!!
      Ja na usg genetyczne wybieram sie dopiero za miesiac i mam nadzieje zobaczyc
      tak samo piekne widoki jak Ty smilesmile
      Pozdrawiam
      • marysiowamama do meg24 14.07.06, 10:28
        Co to jest USG genetyczne???
        • meg24 Re: do meg24 14.07.06, 10:34
          to jest to, co Ty prawdopodbnie wlasnie miałaś smile
          Wykonuje się je pomiedzy 11 a 14 tyg ciazy, mierzy sie grubosć faldu karkowego
          i sprawdza kość nosowa (żeby wykluczyc prawdopodobienstwo zespołu Downa). Z
          tego, co widze u Ciebie NT (fałd karkowy) w normie, takze wszystko oki
          • marysiowamama Re: do meg24 14.07.06, 16:09
            Dzięki za wyjaśnienia.
    • oluska78 Re: !!! WIDZIAŁAM DZIDZIĘ !!! 14.07.06, 14:12
      Super sprawa, wiem cos na ten temat, bo tez widzialam w srode. Uczucie nie do
      opisania. Tez mi dzidzia raczka pomachala. Pozdrawiam.
    • novinka_78 Re: !!! WIDZIAŁAM DZIDZIĘ !!! 14.07.06, 16:11
      Super smile i gratuluję smile
      • marysiowamama Re: !!! WIDZIAŁAM DZIDZIĘ !!! 14.07.06, 16:26
        Dzięki ;o)
    • elek75 Re: !!! WIDZIAŁAM DZIDZIĘ !!! 14.07.06, 19:22
      zazdroszczę ja na przezierność muszę czekać do 27 sad za to będę miała dwa...
      jedno prywatnie a drugie z pakietu medycznego... narazie widziałą tylko w 7
      tyg. widziałąm i słyszałam bicie seruszka....
    • marti_ka82 Re: !!! WIDZIAŁAM DZIDZIĘ !!! 14.07.06, 20:48
      super, ja swoje znow zobacze 27 lipca 4 dni po swoich urodzinach, mam nadzieje,
      ze wszystko bedzie ok smile
      • trzeci_raz_mama Re: !!! WIDZIAŁAM DZIDZIĘ !!! 15.07.06, 00:34
        oczywiscie gratuluje, mnie tez wczoraj udalo sie zobaczyc moja dzidzie i widoku
        brykajacego, tak malego czlowieczka nie da sie z niczym porownac,

        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka