kropek47 30.08.06, 17:40 Dziewczyny bierzecie cos przeciwbolowego np pracetamol? Ja czasmi biore ale mam wyrzuty sumienia z tego powodu. Dzisiaj mnie glowa boli i nie wiem czy brac czy nie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rosieee77 Re: Leki przecibolowe 31.08.06, 00:57 Lekarz mi kiedyś powiedział, że mniej zaszkodzi dziecku tabletka jeśli mama weźmie, niż jak mama nie weźmie i będzie przez pół dnia zła i z boląca głową... Odpowiedz Link Zgłoś
mamad1 Re: Leki przecibolowe 31.08.06, 07:55 Ja tez biorę i bez wyrzutów sumienia. Zawsze uważałam, że zadowolona mama to i zadowolone dziecko. Nie mówię, że należy łykać bez ograniczeń, ale sporadycznie na pewno nie zaszkodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
nikasob Re: Leki przecibolowe 31.08.06, 09:36 Ja tydzień po porodzie jechałam na parecetamolu, bo bym chyba po ścianach chodziła ;P. Położne same dawały. Można brać, bez przesady oczywiście, ale i bez wyrzutów sumienia. Odpowiedz Link Zgłoś
bogusia030 Re: Leki przecibolowe 03.09.06, 20:48 Apap od czasu do czasu nie zaszkodzi - to zdanie mojego lekarza Odpowiedz Link Zgłoś