Dodaj do ulubionych

Leki przecibolowe

30.08.06, 17:40
Dziewczyny bierzecie cos przeciwbolowego np pracetamol?
Ja czasmi biore ale mam wyrzuty sumienia z tego powodu.
Dzisiaj mnie glowa boli i nie wiem czy brac czy nie.
Obserwuj wątek
    • nitka111 Re: Leki przecibolowe 30.08.06, 17:50
      Biorę czasami apap
    • rosieee77 Re: Leki przecibolowe 31.08.06, 00:57
      Lekarz mi kiedyś powiedział, że mniej zaszkodzi dziecku tabletka jeśli mama
      weźmie, niż jak mama nie weźmie i będzie przez pół dnia zła i z boląca głową...
    • mamad1 Re: Leki przecibolowe 31.08.06, 07:55
      Ja tez biorę i bez wyrzutów sumienia. Zawsze uważałam, że zadowolona mama to i
      zadowolone dziecko. Nie mówię, że należy łykać bez ograniczeń, ale sporadycznie
      na pewno nie zaszkodzi.
    • nikasob Re: Leki przecibolowe 31.08.06, 09:36
      Ja tydzień po porodzie jechałam na parecetamolu, bo bym chyba po ścianach
      chodziła ;P. Położne same dawały. Można brać, bez przesady oczywiście, ale i
      bez wyrzutów sumienia.
      • bogusia030 Re: Leki przecibolowe 03.09.06, 20:48
        Apap od czasu do czasu nie zaszkodzi - to zdanie mojego lekarza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka