pinik
14.09.06, 10:41
Hej,
wlasnie wrocilam z malym od lekarza (takie ogolne badania). No i powiedzial,
ze maly ma troche asymetrie (jakby kregoslupa), niewilka, ale ma. No i
zalecil gimnastyke korekcyjna (10 razy) metoda Vojta. Ja jak slysze "Vojta"
to mnie skreca, bo pamietam, ze moja kuzynka to u swojego synka stosowala i
bylam tym przerazona.
Czy wy moze to tez juz przeszlyscie? Jakie efekty? Czy to naprawde takie
okropne?
Pewnie juz byly o tym watki, ale mam b. malo czasu ostatnio na forum (maz
znow wyjechal, dwojka dzieci...) i dlatego zaczelam ten watek.