od ponad 13 lat nie jem miesa
od zawsze slyszalam, ze jak bede w ciazy, to bede musiala do niego wrocic
nie zrobilam tego, choc pierwsza reakcja tesciowej na wiesc o ciazy -
zadzwonila do mojej mamy z tekstem, ze musze zaczac jesc mieso
nie poddalam sie spiskowi mamusiek, sluchalam mojej lekarki, ktora
powiedziala, ze to nic nadzwyczajnego i ze wyniki beda pokazywac czy wszystko
gra
przez cala ciaze mialam b.dobre wyniki i w ogole wszystko szlo bezproblemowo,
dziecko rosnie duze, ja czuje sie dobrze
do miesa nadal w ogole mnie nie ciagnie
czekam na dzidzie i mam wielka nadzieje, ze bedzie sie zdrowo chowac wbrew
tym wszystkim wrogim przepowiedniom, ze wegetarianki rodza chore dzieci
ciekawa jestem czy na naszym forum sa inne bezmiesne, jak przebiega ciaza,
jak sie czujecie?
pozdrawiam