1a6 08.03.07, 10:38 Dziewyczyny jak z bucikami na wiosne,na zime kupiłam troche wieksze,a jak teraz-przeciez mały chodzi cały czas po dworze.Czy kupywac tez ciut wieksze czy taki do nogi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kaliaa Re: Jak z bucikami na wiosnę? 08.03.07, 12:00 no wlasnie tez sie nad tym zastanawiam, wczoraj juz patrzylam co nieco, ale wybor marny a ceny koszmarne! i tez nie wiem jaki numer kupowac, zmierzylam jej w daichmanie miarka, to z ich numeracji ma 20, ale dziwne bo mam ich zimowe kozaczki i kupowalam 21 i wydaja mi sie juz male, wiec jakim cudem wyszla mi ich 20. Zglupialam zupelnie! Musze jeszcze zmierzyc cm i wtedy zdecyduje?! Odpowiedz Link Zgłoś
kika_kika Re: Jak z bucikami na wiosnę? 08.03.07, 12:59 ja też już kupiłam Bartka - brązowo-niebieskie trzewiki na rzepy rozm. 23. Pani Maksiowi zmierzyła noge potem buta patyczkiem i mamy rozm. 22,5 wiec kupiłam 23 - bo teraz smyki już nie rosną jak rok temu a zimowe mamy z futrem i są już raczej ciasne. Odpowiedz Link Zgłoś
iva30 Re: Jak z bucikami na wiosnę? 08.03.07, 13:09 Buty trzeba kupować ciut większe, bo noga w trakcie chodzenia przesuwa się. Ja też kupię Bartka, oglądałam świetne Ecco, ale ceny straszne. Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: Jak z bucikami na wiosnę? 08.03.07, 13:30 iva a jak cenow bartek? ja ogladalam wczoraj w afctory w ursusie ecoo to byly w granicach 130 zl. mi podobaja sie te barki: www.bartek.com.pl/produkt.php?id=759 www.bartek.com.pl/produkt.php?id=776 www.bartek.com.pl/produkt.php?id=780 zatanawiam sie ile kosztuja ww bartki. wczoraj widzialam tez w deichamnie ladne buty takie: shop.deichmann.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/WFS/DeichmannDeutschlandOrg-DeichmannB2C-Site/de_DE/-/EUR/ViewProductDetail- Start;pgid=nX90S.CMeQQ0008E6L2cYq.r0000OD0EkuNQ?ProductUUID=sBKR_c% 2ebu_IAAAEPbGASkiik&CatalogCategoryID=YO_VRJ0USogAAADhzVa7gDF5&JumpTofferList i kosztowaly 29 zl, wiec naprawde malo, buty sa ladne a podeszwa byla bardzo fajna zginala sie tam gdzie trzeba. Bartki mi sie bardziej podobaja ale pewnie i kosztuja ze 4 razy tle wiec sie zatanawiam, bo kusza mnie barki ale ich cen juz mniej... Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: Jak z bucikami na wiosnę? 08.03.07, 13:31 prawidlowy link do daichmanow: tnij.org/uh2 Odpowiedz Link Zgłoś
kaliaa Re: Jak z bucikami na wiosnę? 08.03.07, 13:33 acha jeszcze podobaja mi te z allegro: www.allegro.pl/item170710785_mariquita_roz_21_wiosna_super_cena.html Odpowiedz Link Zgłoś
otaota Re: Jak z bucikami na wiosnę? 08.03.07, 15:09 my kupilismy wczoraj - gufo, coś na zasadzie adidasków ale fajnie i nie drogie 39,99.przynajmniej nie będzie mi szkoda jak się zniszczą Podobały mi się BArtka ale 149zł kosztowały.Dużooo. z drugiej strony w planach było kupno adidasów nike bo nam się spodobały eee co tam raz się zyje GuFO jednak wygrało i kupimy juz niedługo takie do sukienki Odpowiedz Link Zgłoś
iva30 Re: Jak z bucikami na wiosnę? 08.03.07, 16:11 Ecco widziałam od 189,00 zł., więc cena straszna jak dla mnie , Bartka widziałam trochę przecenionych, ale małe rozmiary, ale tak do 100 zł. można kupić. My kupiliśmy też addidasa przecenione z zeszłego sezonu za 65 zł. Kaliaa te, które pokazałaś są fajne, piszę o tych nie z Bartka, ale ja to się trochę boję kupować takie bo potem w użyciu wychodzi, że one źle trzymają nóżkę itp. Wolę już trochę więcej zapłacić, oczywiście w granicach rozsądku i mojej kieszeni, żeby mieć pewność, że ma dobre buty. Chociaż może one też są dobre, ale z Bartka butów jestem zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś
monika9710 Re: Jak z bucikami na wiosnę? 08.03.07, 16:06 my kupilismy wczoraj, gufo 49,90. papcie nosi rozmiar 22 a buty kupiłam 23. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiaa256 Re: Jak z bucikami na wiosnę? 08.03.07, 16:35 Znam dzieczynę, która projektuje dla firmy Bartek, ona projektuje również dla innych mniej znanych form i przekonała mnie, że w Bartkach to płacę przede wszystkim za markę. Także po co przepłacać. Tylko ja nie mówię o stadionowej czy bazarowej chińszczyźnie, ale o porządnych butach polskich, mniej znanych producentów. Ja mam sprawę ułatwioną, bo mieszkam z zagłębiu obuwniczym i jest tu wiele dobrym firm. Ostatnio kupiłam Oli buty lokalnej firmy Łukbut, niczym nie odbiegają od Bartków - no poza ceną, bo ja dałam 69zł za zimowe, a takie same bartki kosztowały 189 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
iva30 Re: Jak z bucikami na wiosnę? 08.03.07, 16:36 Ale tych wzorów Bartka, które Ty kaliaa pokazałaś nie widziałam w sklepie, więc może to jest nowa (droższa) kolekcja. Sandałki, które ja oglądałam kosztowały poniżej 100 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
jadis76 Re: kaliaa 08.03.07, 20:00 ja mam z rozmiarem ten sam problem na zimę mialyśmy ecco 23, a teraz też ecco 23 te bartki które pokazalaś śliczne zwlaszcza te drugie,niebieskie tylko,że ja w żadnym sklepie bartka takich nie widzialam ;-(((( pojadę w weekend do sadyba best mall - tam podobno duży wybór a w ecco bardzo podobne do tych bartków ale różowe 179 zl w reducie cudne Odpowiedz Link Zgłoś
filimoni Bartki 09.03.07, 15:28 Wczoraj byłam w sklepie firmowym bartka i próbowałam zginać im podeszwy, w modelach wiosennych, jedne ociupinę się zgięły a reszta twarde jak kamienie.Nam ortopeda tłumaczył a potem słyszałam to samo w tv, że bucik powinien się zginać tam gdzie zgina się stópka dlatego bartki odpadają. Ja się zastanawiam nad adidaskami albo nike, ceny około 100 zł, czyli mniej niż bartek a są naprawdę mieciutkie. Pozdrawiam-Ania Odpowiedz Link Zgłoś
mamahanki Re: Bartki 14.03.07, 20:47 a czy te adidaski maja usztywniana kostke, bo chyba ortopeda tez o tym mowil. Odpowiedz Link Zgłoś
9-x-2 Re: Jak z bucikami na wiosnę? 10.03.07, 11:10 Trzeba poszukać z Mrugali - czasem robią bardzo fajne buciki z elastyczną podeszwą (mamy sandałki z poprzedniego roku i są świetne). Kupiłam je na KEN 97 Są tam też superfit i ecco - często przecenione. Obok jest także sklep z obuwiem Aligator z Bartkami, także opłaca się jechac Odpowiedz Link Zgłoś
robin2510 Re: Jak z bucikami na wiosnę? 10.03.07, 15:59 My już mamy małe adidaski niebieskie pod kolor czapeczki wiosennej, 1 rozmiar większe. Odpowiedz Link Zgłoś
guruburu Re: Jak z bucikami na wiosnę? 10.03.07, 16:32 A ja już o sandałach myślę, bo zanim znajdę odpowiednie to już pewnie będzie pogoda sandałowa Kupuje zawsze z zapasem 1-1,5 cm. A córka zrobiła mi numer i w ciągu niecałych 2 miesięcy stopa jej urosła o ponad 1 cm więc buty kupowane w połowie listopada w styczniu były ciasne i kupiłam kolejne (też półbuty - zima u nas lekka ). Teraz jeszcze pewnie w nich z miesiac - dwa pochodzi a potem bedzie miała tramki i sandały i może addidasy. Odpowiedz Link Zgłoś
pati775 Re: Jak z bucikami na wiosnę? 10.03.07, 16:52 kupilismy nie dawno na okres przejsciowy adidasy daichmana fajny wzor, niecale 40 zl i wiecie co - MASAKRA w tych butach noga nie oddycha w ogole do tego stopnia ze maly siedzac w nich foteliku samochodowym i nie robiac ani kroku mial strasznie spocone nogi wiec moja decyzja jest taka ze na pewno nastepne buty beda firmowe to co ze drozsze ale przy opcji ze bedziemy w nich non stop biegac po dworze nie ma co oszczedzac but musi byc porzadny, oddychajacy, elastycznt na zime kupilsmy buty firmy Antylopa jestesmy z nich bardzo zadowoleni wiec cos czuje ze na wiosne bedziemy szukac jakis butow z tej firmy wlasnie wzornictwo, wykonanie i jakosc podobna do Bartka a ciut tansze sa teraz nosimy rozmiar 22-23 zalezy od firmy i egzemplarza Odpowiedz Link Zgłoś
guruburu Re: Jak z bucikami na wiosnę? 10.03.07, 18:48 Nie wiem, jak w polsce, ale tu mozna dostac pożadne addidasy nike na rzepy lub wiazane za 25 euro, wiec cena ok ( tutaj przecietny but dzieciecy, z tych 'lepszych' to ok 50 euro...). Odpowiedz Link Zgłoś
sylwia_zi Re: Jak z bucikami na wiosnę? 10.03.07, 18:48 ja dawno temu kupiłam na allegro nowe nike play z ta pompowaną podeszwą za 50 zl no ale są jaskrawe niebiesko zielone (seledynowe?) więc do czerwonej kiecki odpada. Patrzyłam na te linki co wklejałyście i ja do adidasków czegoś takiego do kostki całego zabudowanego nie kupię, bo pewnie pogoda nam wytnie psikusa, szybko zrobi się ciepło a potem byle jak i zabudowane sandałki lub tenisówki wystarczą... tak myślę. W firmowych sportowych butach nigdy młodej sie stopa nie spociła. A ja raczej nie kupuję jej innych butów niż sportowe przed kostkę. Jeżdżę do factory lub kupuję na allegro, maxymalnie 50 zł płacę za buty. Godny polecenia w Factory w ursusie jest sklep Bata, gdzie młodej na zime ocieplane buty kupiłam za 29 zł... Odpowiedz Link Zgłoś
kulawa.stonka Re: Jak z bucikami na wiosnę? 15.03.07, 11:03 My kupiliśmy na wiosnę trzewiki firmy Kornecki- bardzo dobre jakościowo. Jaś miał już kozaki zimowe tej firmy i były ok. Cena też bardzo przystępna -była jakaś promocja i kosztowały ok.30 zł/ Kupiliśmy Mu też adidasy Fila zasuwane na suwak- bardzo to wygodne- bo nie muszę się męczyć z zawiązywaniem sznurówek. Cena - 80 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
pati775 Re: Jak z bucikami na wiosnę? 15.03.07, 13:13 w koncu wybralismy sie po buty na wiosne kupilismy buty firmy VI-GGA-MI 100zl sa rewelacyjne, miekkie, lekkie, super skora, noga sie nie poci, zero obtarc, odparzen, fajny fason mlody smiga az milo i wiecie co Wam powiem rozmawialam z Pania z tego obuwniczego, b. fajna babka konkretna, nie wciska tylko doradza i co najwazniejsze zna sie na stopach maluchow i na butach - pelen profesjonalizm powiedziala mi ze 90% mam ma szal na Bartki nie wiedziec dlaczego, bo oni strasznie poszli z cenami w gore i przedobrzyli do tego stopnia ze produkuja teraz w chinach podobno z materialow przez nich dowozonych ale tego nigdy do konca nie wiesz - narzekala ze pogorszyla sie ich jakosc niestety bardzo chwalila buty firm polskich wspomniany post wyzej Kornecki, te nasze VI- GGA-MI i inne ze dobrze wykonane, ze dobra skora itd nie wiem ile w tym prawdy ale jestem sklonna jej uwierzyc tak wiec, polecam serdecznie rozgladniecie sie na rynku obuwniczym jest duzo godnych polecenia firm polskich, ktore maja fajne buty dla naszych maluchow udanych zakupow Odpowiedz Link Zgłoś
smeagoul Re: Jak z bucikami na wiosnę? 16.03.07, 09:00 Ja kupiłam tez małemu buty z firmy Kornecki skóra, świetne wykonanie, miękkie tam gdzie powinny być miękkie itd. zimowe na rzepy tez z tej firmy miałam i sa super. Mam nadzieję ze i te bedą takie same. kupiłam te ale w kolorze bezowo-brazowym photos.allegro.pl/photos/oryginal/17/1730/173074/17307459/173074592 kupiłam z 55 zł wiec cena przystępna a jakość naprawde super- polecam Wam tą firmę. Na allegro też sa ale niestety o wiele droższe. aaa rozmiar wzięłam 1 większy, teraz włoże dodatkowa wkładkę-i będą ok. bo pwnie jak znam życie zaraz zrobi się lato i a tak to jeszcze na jesień będą. Odpowiedz Link Zgłoś
miska28 Re: Jak z bucikami na wiosnę? 16.03.07, 14:28 My kupilismy Mrugała takie jak nizej na wiosne www.allegro.pl/item171067717_mrugala_buciki_wiosenne_kolekcja_2007_r_20.html#photo mysle ze na jesien beda tez dobre bo teraz sa lekko za duze. a na lato takie sandalki, tez Mrugała: www.allegro.pl/item172012356_mrugala_nowe_sliczne_sandalki_wyprzedaz_20.html ale sandalki to raczej zeszloroczna kolekcja bo z wyprzedazy. Na razie jeszcze tych butow nie testowalismy. Pozdrawiam Miska Odpowiedz Link Zgłoś
jasiulowa_mama Re: Jak z bucikami na wiosnę? 16.03.07, 19:39 Ja dzisiaj pojechałam z Jasiem do sklepu i kupiłam takie same na wiosnę tylko w kolorze "military"-beż i brąz. Mam dobre doświadczenia z bucikami Mrugały-to już nasze trzecie tej firmy: miał na jesień, zimowe no i teraz na wiosnę. A czy kupiłaś dokładnie te które są w linkach, tzn. chodzi mi orozmiar bo tam jest rozm. 20 a mój Jaś ma już 23. I zastanawiam się czy tylko on ma takie duże stópki...Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
jasiulowa_mama Re: Jak z bucikami na wiosnę? 16.03.07, 19:43 Właśnie przeczytałam Twój post o wadze. Rzeczywiście masz kruszynkę ) Ale małe jest piękne... Rośnijcie zdrowo! Odpowiedz Link Zgłoś
guruburu Re: Jak z bucikami na wiosnę? 16.03.07, 22:37 MOja córka też nosi teraz 23. Odpowiedz Link Zgłoś
jagodzia24.09 Re: Jak z bucikami na wiosnę? 19.03.07, 13:35 Kacper pantofle po domu nosi w rozmiarze 22, a buciki wiosenne w rozm. 23 kupiłam (dł. wkładki 14cm) Bartki skórzane za 69zł (już je testowaliśmy i jesteśmy zadowoleni), oprócz tego kupiłam tenisówki: Takie tenisówki Odpowiedz Link Zgłoś