Dodaj do ulubionych

krem przeciwsłoneczny

22.05.07, 16:27
Cześć wszystkim! Często zagladam na Wasze forum i korzystam z cennych rad.
Jestem mamą wrześniowego Franka, więc problemy i radości w zwiazku z
posiadaniem potomka mam podobne do Was. Wreszcie postanowiłam napisać.
Potrzebuję rady dotyczącej kremu przeciwsłonecznego. Używacie z filtrem
mineralnym czy chemicznym? No i oczywiście jaki najlepszy?
Obserwuj wątek
      • mijaczek Re: krem przeciwsłoneczny 22.05.07, 23:35
        rok temu, w stanach uzywalismy kremow z filtrami chemicznymi, bo innych nie
        maja... a kremy schodzily jak woda, bo slonce w colorado niemozliwe a emka
        spedzila praktycznie 6 m-cy na dworze non stop... wszystko bylo OK ze skora,
        emka miala piekna opalenizne, ani razu nie miala poparzenia slonecznego...
        w tym roku uzywamy NIVEA krem na slonce a do cialka AVEENO z platkami owsianymi.
        filtr 40 nakladany co 40 minut.
        --
        currently under construction
    • iva30 Re: krem przeciwsłoneczny 23.05.07, 11:48
      Ja używam Nivea z filtrem mineralnym, moim zdaniem bardzo dobry. Został nam
      jeszcze z zeszłego roku. Dermatolodzy polecają dla takich maluchów z mineralnym.
      --
      www.iva30.bobasy.pl/
      Ania ma już...
      • patoga Re: krem przeciwsłoneczny 23.05.07, 15:14
        Ja mam Penatena z faktorem 40.Działa dobrze. Np przedwczoraj ja się zjarałam jak
        rak a moja Ale lekko słońce złapało - cały dzień na dworze - skutek mnie do tej
        pory bolą ramiona a ona dalej śmiga smile Nie podoba mi się w nim jednak to że
        rozprowadza się kiepsko i przez pierwsze 20 min dziecko wygląda co najmniej
        dziwnie bo ma białe plamy uncertain
        --
        Fotoblog Alicji (ur. 25.09.2005)
      • kaliaa Re: krem przeciwsłoneczny 25.05.07, 08:48
        ja tez nie wiem jaki krem wybrac dopiero czytam co poleca ekspert na forum o
        kosmetykach, ale wyczytalam ze aboslutnie nie wolno uzywa kremow z zeszlego
        roku bo nie sa one juz skueczne bo sie utleniaja te filtry i cos tam jeszcze
        (nie mam czasu teraz pisac) ale wezcie to pod uwage i ja na pewno kupie nowy
        krem mimo ze zostalo mi z zeszlego roku ponad pol opakowania.
        --
        AMELIA
        ma półtora roku
        A taka była mała

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka