czy któraś używa? dostałam od koleżanki po jej synku, w sumie chyba z 10sztuk
body, rozmiar 80 - ale KUba ledwo się w nie mieści, a normalnie nosi dwa
rozmiary mniejsze. Czy tam jest zawyżona rozmiarówka, czy te się już
skórczyły? I gdzie (w jakim sklepie) tej marki rzeczy można dostać bo w sumie
bardzo mi się podobają wzory, jakość też ok (zakładając, że to już są używane
ubranka to bardzo w porządku, tylko ten rozmiar...