Dodaj do ulubionych

WIETRZENIE PUPCI

25.06.07, 15:51
W takie ciepłe i upalne dni warto na trochę wyjąć tyłeczek z pampersa żeby
się powietrzył. U mnie wietrzenie odbywa się na przewijaku tak z 15 min.
Stercze wtedy nad Blanką i pajacuję żeby jej się nie nudziło. Może Wy macie
jakieś lepsze pomysły gdzie to robić i co podkładać pod pupę żeby nie było
niespodzianek w postaci np. siuśków.
Obserwuj wątek
    • mamamaksika5 u nas zawsze fontanna jak polezy dluzej goly 25.06.07, 15:53

    • buska_77 Re: WIETRZENIE PUPCI 25.06.07, 16:57
      Ja podkladalam Antkowi pod tylek podklady fliselinowe Fixis i nie straszne nam
      byly zadne niespodzianki w zadnym miejscu,ale odkad nauczyl sie obrotow i
      pelzania nie zdaje to egzaminu,bo ten maly potworek juz mi w miejscu nie
      ulezy,a i odkryl,ze podklad mozna tez jesc smile
    • roka76 Re: WIETRZENIE PUPCI 25.06.07, 17:09
      w rossmannie znalazlam fajne podklady z tej ich niebieskiej serii "babydream"
      (10 szt. za ok.12 zl)
      jak dzidzia od razu nie siknie, to mozna ich uzywac po kilka razy
      u nas sie sprawdzaja
      slyszalam tez o b.dobrych podkladach do "wietrzenia pupci"wink z firmy pampers,
      takie sa w Londynie, ale w Polsce jeszcze nie spotkalam
    • matylda07 Re: WIETRZENIE PUPCI 25.06.07, 18:11
      Moja na szczęście to lubi, od razu jej się papa cieszy, gdy na przewijak trafia
      i potem z gołym pupolem do łóżeczka. Podkładam jej takie jakby prześcieradło z
      jednej strony frotte z drugiej ceratka, a pod samą pupę jednorazowe ręczniki.
      Gdy się zmoczy ręcznik do kosza i drugi podkładam. Codziennie po kąpieli ja
      wietrzę czasem i w ciągu dnia.
      • olazur Re: WIETRZENIE PUPCI 26.06.07, 08:47
        ja tez mam te ceratki z frotka z jednej strony. Sprawdzają się idealnie. Jedną
        mam w łóżeczku pod prześcieradłem, jedną miałam w gondoli (teraz jeździmy
        spacerówką i nie ma tam jak włożyć) i jedną do wietrzenia lub przewijania.
        Super sie przydaje jak idziemy do kogoś w gości do przewijania.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka