ziena77
25.06.07, 15:51
W takie ciepłe i upalne dni warto na trochę wyjąć tyłeczek z pampersa żeby
się powietrzył. U mnie wietrzenie odbywa się na przewijaku tak z 15 min.
Stercze wtedy nad Blanką i pajacuję żeby jej się nie nudziło. Może Wy macie
jakieś lepsze pomysły gdzie to robić i co podkładać pod pupę żeby nie było
niespodzianek w postaci np. siuśków.