burzowa100 26.06.07, 09:45 Hej,witam sie z wami w ten burzowy dzień .Jestem mamą Ani ur.8 lutego Mamy małe problemy ze słabym napięciem ,głowka się nam kiwa,ale rehabilitujemy sie i mam nadzieje ze wszystko bedzie OK. Fajnie tu u was,mam nadzieje ze tutaj zostane na dłużej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olazur witam cie :) 26.06.07, 09:48 cześć! czuj się u nas jak w domu i pisz co ci leży na sercu. U nas jak w rodzinie a nawet lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
burzowa100 Re: witam cie :) 26.06.07, 10:00 dzieki postarm sie tu zadomowic póki co musze najpierw poczytać i troche sie tu porozglądać. Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskaewka witamy i zapraszamy do 26.06.07, 10:13 udzialu w naszych niepowtarzalnych sondach. Odpowiedz Link Zgłoś
burzowa100 ok juz pedze :) 26.06.07, 10:16 jak szlag mnie najpierw nie trafi,bo chciałabym zeby powiadomienia przychodziły mi na inny adres niż gazetowy,a nie moge tego zapisać w profilu Odpowiedz Link Zgłoś
zuzbar Hejka, burzowa! 26.06.07, 11:18 Mój Bartek też z tych "kiwających" I my również walczymy dzielnie, głównie z panią rehabilitantką niestety. Rozgość się Odpowiedz Link Zgłoś
burzowa100 Re: Hejka, burzowa! 26.06.07, 12:16 to bedziemy widać razem przez to przechodzić ,niestety. Odpowiedz Link Zgłoś