Dodaj do ulubionych

witam sie :)

26.06.07, 09:45
Hej,witam sie z wami w ten burzowy dzień smile
.Jestem mamą Ani ur.8 lutego smile Mamy małe problemy ze słabym napięciem ,głowka się nam kiwa,ale rehabilitujemy sie i mam nadzieje ze wszystko bedzie OK.

Fajnie tu u was,mam nadzieje ze tutaj zostane na dłużej smile
Obserwuj wątek
    • olazur witam cie :) 26.06.07, 09:48
      cześć! czuj się u nas jak w domu i pisz co ci leży na sercu. U nas jak w
      rodzinie a nawet lepiej.
      • burzowa100 Re: witam cie :) 26.06.07, 10:00
        dzieki smile postarm sie tu zadomowic smile póki co musze najpierw poczytać i troche sie tu porozglądać.
    • niebieskaewka witamy i zapraszamy do 26.06.07, 10:13
      udzialu w naszych niepowtarzalnych sondach.
      • burzowa100 ok juz pedze :) 26.06.07, 10:16
        jak szlag mnie najpierw nie trafi,bo chciałabym zeby powiadomienia przychodziły mi na inny adres niż gazetowy,a nie moge tego zapisać w profilu sad
    • sorriso77 witaj : 26.06.07, 10:14
    • polka_80 Witamy i zapraszamy na dłużej 26.06.07, 10:19

    • matylda07 Witamy 26.06.07, 10:27
      i zapraszamy Cię do udzielania sie na forumsmile
    • mamamaksika5 hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 26.06.07, 10:34

    • burzowa100 Re: witam sie :) 26.06.07, 10:36
      dzieki za miłe przyjęcie smile
    • zuzbar Hejka, burzowa! 26.06.07, 11:18
      Mój Bartek też z tych "kiwających" wink I my również walczymy dzielnie, głównie z
      panią rehabilitantką niestety.
      Rozgość się smile
      • burzowa100 Re: Hejka, burzowa! 26.06.07, 12:16
        to bedziemy widać razem przez to przechodzić ,niestety.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka