Dodaj do ulubionych

jak przestanę karmic piersią to...

13.02.08, 09:20
...nagotuje sobie WIELKI gar zupy grzybowej. A Wy?
Obserwuj wątek
    • asiamuc Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 09:31
      Ja już przestałam tak jakoś bezboleśnie dla obu stron się
      pożegnałyśmy z cycusiem,nic nie gotuje bo z małą nie miałam żadnych
      zakazów żywieniowychsmile
      A tobie życze wyjebjawszczej zupy grzybowej jak już przestaniesz
      karmićsmile
    • thaigirl Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 09:39
      A to nie mozna było jesc zupy grzybowej? Dlaczego?
      ja jadłam i oboje przezylismywink
      • marysiowamama ja wole nie próbować 13.02.08, 09:53
        Grzyby są ciężkostrawne z założenia i pamietam kiedy jadłam grzybową kiedy
        Marysia miała juz rok i 8 m-cy (ciagle na cycu była) i dostała takich boleści że
        cała noc płakała. Jakoś na razie nie będę experymentowć zwłaszcza ze Zocha z
        tych alergicznych dzieci jest.
        • thaigirl Re: ja wole nie próbować 13.02.08, 12:01
          Kurcze nie wiedzialam ze grzyby sa az tak ciezkostrawne...
    • cui Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 09:54
      ... zrobię sobie super-drina i będę się wygłupiać, bo daję głowę, że niewiele mi teraz trzeba do lekkiego wstawienia się. A mój mąż zajmie się Mikołajem, gdy ja będę bujać w obłokach wink Już nie mogę się doczekać big_grin
      • terenia3000 Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 13:13
        Ja myślałam że też urządzę spotkanie z przyjaciółkami przy kieliszku wina. I jak
        dotąd nie wyszło i jakoś za alkoholem nie tęsknię.
        Za to szczęśliwa jestem, że mogę się napić porządnej kawy big_grin
        No i już planuję wypad na całodzienne zakupy z przyjaciółką - dziecko już beze
        mnie przeżyje smile
    • irima2 Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 13:18
      Ja od jakiegoś czasu jem wszystko - ostatnio zjadłam nawet
      hamburgera z Mcdonalda smile
      A przedwczoraj jak mały poszedł spać wypiliśmy z mężem winko -
      stwierdziłam że już mogę sobie pozwolić skoro następne karmienie
      dopiero za jakieś 18h.

      Ale zdecydowanie zrobię napad na sklep z bielizną. Nie mogę już
      patrzeć na te staniki do karmienia. Bleeee
    • taleksander Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 13:22
      Kupię sobie 10 kg czekolady, zjem cały tort z wielką ilością waniliowego kremu i popiję litrem mleka, bo Mały bezmleczny. Ale na razie nie wiem kiedy to będzie...
      • marysiowamama taleksander 13.02.08, 13:45
        A próbowałaś jeść czekoladę? Moja Zocha alergiczna, ale od jakiegoś czasu ja
        jadam mleczne rzeczy. Czekolade najczęściej zjadamy z mężem na raz całą. Torty,
        ciacha z kremem też od dawna jem i nic jej nie jest, Za to kiedy sama polizała
        krem na torci na swoje urodziny to uuuuuuuuuuuuuu......myslałam że sie popłaczę
        razem z nią.
        • taleksander Re: taleksander 13.02.08, 14:28
          ostatnio skusiłam się na rafaello i Mały znowu dostał mega plaml, więc wolę nie sprawdzać z czekoladą. On w ogóle ciągle ma taką suchą skórę przy uszkach. Nie wiem od czego.
    • mamapoli3 Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 15:06
      napije się kawy z mlekiem i nawdyniam sie słodyczy no i napije pożądnie
      wińska.Pola jest bezmleczna a duzo jeszcze karmie.
      • mlwawpl Re: jak przestanę karmic piersią to... 14.02.08, 09:54
        Zjem duuuużo lodów, śmietankowych i czekoladowych....mmmmmm....i
        jakieś ciacha i orzechy i ...i kawę z mlekiem
        Moje jest bezmleczne, bezjajeczne i jeszcze dużo bez. Właśnie się
        próbujemy przerzucić na jakąś mieszankę, ale póki co uczuliła się na
        Bebilon Pepti i Nutramigen, więć jeszcze trochę to potrwa
    • ankaa22 Re: jak przestanę karmic piersią to... 14.02.08, 16:28
      ... wypiję sobie jakiegoś megadobrego drinka smile A potem jeszcze jednego wink I
      wyjadę na szkolenie na 3 dni, pierwszy raz na tak długo rozstanę się z Zosią. A
      wyjeżdżam 29 lutego, więc do tego czasu muszę małą odstawić.
      • ziena77 Re: jak przestanę karmic piersią to... 17.02.08, 13:45
        Ja to już wszystko jem i nie ma problemu, na szczęście!
        A jak skończę karmić to wyboirę się do sklepu po stanik,mega
        seksi wink wypiję drinkam lub winka trochę(po 2 latach abstynecji to
        pewnie po lampce odlecę) i zacznę chodzić do kina w moim mieście.
        [Seanse są 0 18-ej a ja Blankę karmie już na noc w oklicach 19-ej.
        No więc jak chcę się wybrać do kina (a jestem maniaczką dużego
        ekranu) to muszę gdzieś jechać do większego miasta.]
    • maria_ach Re: jak przestanę karmic piersią to... 18.02.08, 16:06
      ... upiję się ja świnia, z dziewczynami pójdziemy w miasto i wrócę na drugi
      dzień w południe, zjem tonę lodów, wypiję kilka kaw u Sowy, co dzień będę
      wcinała sery pleśniowe, a jak przyjedzie lato to co rano pomidory ze śmietaną i
      szczypiorkiem.
      PO DRUGIE:
      będę wychodziła na wieczór co tydzień a jak do tej pory, raz na 1,5 miesiąca.
      O!

      CHWILO PRZYBYWAJ!
      • marysiowamama maria_ach 18.02.08, 18:09
        Ty szczęściaro !!! Wychodzisz raz na 1,5 m-ca ? Rany moja starsza córka ma
        prawie 4 lata, mieszkamy z daleka od rodzinnego miasta. Nie ma babci, cioci, ani
        koleżanek z którymi mozna wyjść crying Kurde pierwszy raz wyszłam wieczorem sama po
        pierwszym porodzie jak córka miała rok !!! Poznalismy sasiadów z którymi
        wyrwałam sie na zakupy. Czułam sie jak bym z klatki wyszła.
        A w kinie z mężem byliśmy 4 lata temu kiedy byłam w ciąży...
        • maria_ach Re: maria_ach 18.02.08, 22:03
          ja też nie mam tu nikogo. no poza siostrą ale ona został z jasiem na noc tylko
          raz, przedwczoraj kiedy to wyszliśmy z mężem pierwszy raz od urodzenia Jasia
          razem - na bal przebierańców. Było cudnie! smile

          a wychodzę czasem na krótki wieczór, Tomek zostaje z Jasiem a ja do 24, do 1 w
          nocy jestem z powrotem. Albo jakiś koncert albo jakieś spotkanie z babkami,
          czyjeś urodziny. Myślisz, że jestem szczęściarą? Mi jeszcze mało! wink

          a MARYSIOWAMAMO, nie możesz ułożyć maryśki spać, zostawić tatę ze śpiącą córką i
          wyskoczyć gdzieś?? polecam smile
          • marysiowamama Re: maria_ach 19.02.08, 09:15
            Kochana OCZYWIśCIE żE MOGę tylko nie mam z kim. Nasi wszyscy przyjaciele są w
            rodzinnym mieście. Tu mielismy super sąsiadów, ale się wyprowadzili. Ot tak to
            wyglada crying
    • dorin25 Re: jak przestanę karmic piersią to... 18.02.08, 21:43
      Może w końcu uda mi się wyspać w nocy(a nie karmić)-a potem na imprezkę do
      białego rana...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka