marysiowamama 13.02.08, 09:20 ...nagotuje sobie WIELKI gar zupy grzybowej. A Wy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asiamuc Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 09:31 Ja już przestałam tak jakoś bezboleśnie dla obu stron się pożegnałyśmy z cycusiem,nic nie gotuje bo z małą nie miałam żadnych zakazów żywieniowych A tobie życze wyjebjawszczej zupy grzybowej jak już przestaniesz karmić Odpowiedz Link Zgłoś
thaigirl Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 09:39 A to nie mozna było jesc zupy grzybowej? Dlaczego? ja jadłam i oboje przezylismy Odpowiedz Link Zgłoś
marysiowamama ja wole nie próbować 13.02.08, 09:53 Grzyby są ciężkostrawne z założenia i pamietam kiedy jadłam grzybową kiedy Marysia miała juz rok i 8 m-cy (ciagle na cycu była) i dostała takich boleści że cała noc płakała. Jakoś na razie nie będę experymentowć zwłaszcza ze Zocha z tych alergicznych dzieci jest. Odpowiedz Link Zgłoś
thaigirl Re: ja wole nie próbować 13.02.08, 12:01 Kurcze nie wiedzialam ze grzyby sa az tak ciezkostrawne... Odpowiedz Link Zgłoś
cui Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 09:54 ... zrobię sobie super-drina i będę się wygłupiać, bo daję głowę, że niewiele mi teraz trzeba do lekkiego wstawienia się. A mój mąż zajmie się Mikołajem, gdy ja będę bujać w obłokach Już nie mogę się doczekać Odpowiedz Link Zgłoś
terenia3000 Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 13:13 Ja myślałam że też urządzę spotkanie z przyjaciółkami przy kieliszku wina. I jak dotąd nie wyszło i jakoś za alkoholem nie tęsknię. Za to szczęśliwa jestem, że mogę się napić porządnej kawy No i już planuję wypad na całodzienne zakupy z przyjaciółką - dziecko już beze mnie przeżyje Odpowiedz Link Zgłoś
irima2 Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 13:18 Ja od jakiegoś czasu jem wszystko - ostatnio zjadłam nawet hamburgera z Mcdonalda A przedwczoraj jak mały poszedł spać wypiliśmy z mężem winko - stwierdziłam że już mogę sobie pozwolić skoro następne karmienie dopiero za jakieś 18h. Ale zdecydowanie zrobię napad na sklep z bielizną. Nie mogę już patrzeć na te staniki do karmienia. Bleeee Odpowiedz Link Zgłoś
taleksander Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 13:22 Kupię sobie 10 kg czekolady, zjem cały tort z wielką ilością waniliowego kremu i popiję litrem mleka, bo Mały bezmleczny. Ale na razie nie wiem kiedy to będzie... Odpowiedz Link Zgłoś
marysiowamama taleksander 13.02.08, 13:45 A próbowałaś jeść czekoladę? Moja Zocha alergiczna, ale od jakiegoś czasu ja jadam mleczne rzeczy. Czekolade najczęściej zjadamy z mężem na raz całą. Torty, ciacha z kremem też od dawna jem i nic jej nie jest, Za to kiedy sama polizała krem na torci na swoje urodziny to uuuuuuuuuuuuuu......myslałam że sie popłaczę razem z nią. Odpowiedz Link Zgłoś
taleksander Re: taleksander 13.02.08, 14:28 ostatnio skusiłam się na rafaello i Mały znowu dostał mega plaml, więc wolę nie sprawdzać z czekoladą. On w ogóle ciągle ma taką suchą skórę przy uszkach. Nie wiem od czego. Odpowiedz Link Zgłoś
mamapoli3 Re: jak przestanę karmic piersią to... 13.02.08, 15:06 napije się kawy z mlekiem i nawdyniam sie słodyczy no i napije pożądnie wińska.Pola jest bezmleczna a duzo jeszcze karmie. Odpowiedz Link Zgłoś
mlwawpl Re: jak przestanę karmic piersią to... 14.02.08, 09:54 Zjem duuuużo lodów, śmietankowych i czekoladowych....mmmmmm....i jakieś ciacha i orzechy i ...i kawę z mlekiem Moje jest bezmleczne, bezjajeczne i jeszcze dużo bez. Właśnie się próbujemy przerzucić na jakąś mieszankę, ale póki co uczuliła się na Bebilon Pepti i Nutramigen, więć jeszcze trochę to potrwa Odpowiedz Link Zgłoś
ankaa22 Re: jak przestanę karmic piersią to... 14.02.08, 16:28 ... wypiję sobie jakiegoś megadobrego drinka A potem jeszcze jednego I wyjadę na szkolenie na 3 dni, pierwszy raz na tak długo rozstanę się z Zosią. A wyjeżdżam 29 lutego, więc do tego czasu muszę małą odstawić. Odpowiedz Link Zgłoś
ziena77 Re: jak przestanę karmic piersią to... 17.02.08, 13:45 Ja to już wszystko jem i nie ma problemu, na szczęście! A jak skończę karmić to wyboirę się do sklepu po stanik,mega seksi wypiję drinkam lub winka trochę(po 2 latach abstynecji to pewnie po lampce odlecę) i zacznę chodzić do kina w moim mieście. [Seanse są 0 18-ej a ja Blankę karmie już na noc w oklicach 19-ej. No więc jak chcę się wybrać do kina (a jestem maniaczką dużego ekranu) to muszę gdzieś jechać do większego miasta.] Odpowiedz Link Zgłoś
maria_ach Re: jak przestanę karmic piersią to... 18.02.08, 16:06 ... upiję się ja świnia, z dziewczynami pójdziemy w miasto i wrócę na drugi dzień w południe, zjem tonę lodów, wypiję kilka kaw u Sowy, co dzień będę wcinała sery pleśniowe, a jak przyjedzie lato to co rano pomidory ze śmietaną i szczypiorkiem. PO DRUGIE: będę wychodziła na wieczór co tydzień a jak do tej pory, raz na 1,5 miesiąca. O! CHWILO PRZYBYWAJ! Odpowiedz Link Zgłoś
marysiowamama maria_ach 18.02.08, 18:09 Ty szczęściaro !!! Wychodzisz raz na 1,5 m-ca ? Rany moja starsza córka ma prawie 4 lata, mieszkamy z daleka od rodzinnego miasta. Nie ma babci, cioci, ani koleżanek z którymi mozna wyjść Kurde pierwszy raz wyszłam wieczorem sama po pierwszym porodzie jak córka miała rok !!! Poznalismy sasiadów z którymi wyrwałam sie na zakupy. Czułam sie jak bym z klatki wyszła. A w kinie z mężem byliśmy 4 lata temu kiedy byłam w ciąży... Odpowiedz Link Zgłoś
maria_ach Re: maria_ach 18.02.08, 22:03 ja też nie mam tu nikogo. no poza siostrą ale ona został z jasiem na noc tylko raz, przedwczoraj kiedy to wyszliśmy z mężem pierwszy raz od urodzenia Jasia razem - na bal przebierańców. Było cudnie! a wychodzę czasem na krótki wieczór, Tomek zostaje z Jasiem a ja do 24, do 1 w nocy jestem z powrotem. Albo jakiś koncert albo jakieś spotkanie z babkami, czyjeś urodziny. Myślisz, że jestem szczęściarą? Mi jeszcze mało! a MARYSIOWAMAMO, nie możesz ułożyć maryśki spać, zostawić tatę ze śpiącą córką i wyskoczyć gdzieś?? polecam Odpowiedz Link Zgłoś
marysiowamama Re: maria_ach 19.02.08, 09:15 Kochana OCZYWIśCIE żE MOGę tylko nie mam z kim. Nasi wszyscy przyjaciele są w rodzinnym mieście. Tu mielismy super sąsiadów, ale się wyprowadzili. Ot tak to wyglada Odpowiedz Link Zgłoś
dorin25 Re: jak przestanę karmic piersią to... 18.02.08, 21:43 Może w końcu uda mi się wyspać w nocy(a nie karmić)-a potem na imprezkę do białego rana... Odpowiedz Link Zgłoś