Dodaj do ulubionych

do mam ktore maja roznice najmniej 5 lat miedzy

18.02.08, 21:16
dziecmi.
Powiedzcie mi czy dobrze miec taka roznice?
My ze wzgl. finansowych napewno bedziemy mieli kiedys taka roznice. Choc chcialam 3 latka gora...
Obserwuj wątek
    • dorin25 Re: do mam ktore maja roznice najmniej 5 lat mied 18.02.08, 21:37
      dokładnie taka różnica jest między moimi dzieciaczkami-5lat,na dodatek obydwoje
      z lutego hihihi.Jest ok ,starsza jest córcia,bardzo lubi naśladować mnie w
      różnych pracach,jest też w miarę samodzielna i dzięki temu jest łatwiej zajmować
      się maluszkiem,ale jest też minus takiej różnicy(bynajmniej dla mnie-a może to
      wina mojego wieku?)trochę się w końcu "wyrwałam " z domu a tu znowu wszystko od
      początku-buuuu
      • bozenas4 Re: do mam ktore maja roznice najmniej 5 lat mied 18.02.08, 21:44
        A ja chyba chciałabym mieć taką różnice...tak sobie patrze na moją
        siostrzenice i moją córeczke(5 lat różnicy)to podoba mi się własnie
        taka różnica. Tylko wiadomo to nie rodzeństwo...
        • misia9944 do bozenas4 18.02.08, 21:53
          hehe no to poczekajmy razem te 5 lat ;p
      • misia9944 do dorin5 18.02.08, 21:56
        to mnie troche pocieszylas
        ja rodzzac coreczke mialam 21 skonczone 22 rokiem to drugie tak w wieku 26...
        • niebieskaewka a ja musze sie zmiescic w ok.3 latach 19.02.08, 18:12
          bo jestem za starawink
        • dorin25 Re: do misia9944 19.02.08, 18:28
          możesz swobodnie czekać te 5 lat,ja rodząc córkę byłam już po 30sad
          • abetyna Re: do misia9944 20.02.08, 16:20
            róznica miedzy moimi dzizecmi to dokładnie 5 lat i 4 m0ce -uwazam za
            donra te rózniece bo:syn jest juz bardzo samodzielny i moge duzo
            czasu poswiecic córecznce, syn mze mi juz w wielu rzecach pomóc,
            zabawic mała, jest to fajne 'przypomnineie ' sobie jak to było,
            naprawde trudno mi sobie wyobrazic sytuacje gdzie mam dwójke
            maluchów, np rok po roku, oczywiscie wiem ze mnóstwo jest takich
            rodzin i staruszkowie jakos daja rade i potem tez jest fajnie bo
            takie rodzienstwo ma wiecej tematów w pózniejszym wieku, ale
            pierwsze lata na pewno sa trudne, dlatego u nas planowo wyszło tak
            jak chciałam ( z ta 4 -miesieczna róznica, bo chciałam równe 5 lat ;-
            ), ale wiadommo - na nature nie ma zegarka), dodam ze mój brat tez
            jest odemnie 5 lat starszy i bylismy rodzenstwem ok, choc teraz
            troche sie oddalislismy od siebie ale to juz inna historia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka