misia9944 18.02.08, 21:16 dziecmi. Powiedzcie mi czy dobrze miec taka roznice? My ze wzgl. finansowych napewno bedziemy mieli kiedys taka roznice. Choc chcialam 3 latka gora... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorin25 Re: do mam ktore maja roznice najmniej 5 lat mied 18.02.08, 21:37 dokładnie taka różnica jest między moimi dzieciaczkami-5lat,na dodatek obydwoje z lutego hihihi.Jest ok ,starsza jest córcia,bardzo lubi naśladować mnie w różnych pracach,jest też w miarę samodzielna i dzięki temu jest łatwiej zajmować się maluszkiem,ale jest też minus takiej różnicy(bynajmniej dla mnie-a może to wina mojego wieku?)trochę się w końcu "wyrwałam " z domu a tu znowu wszystko od początku-buuuu Odpowiedz Link Zgłoś
bozenas4 Re: do mam ktore maja roznice najmniej 5 lat mied 18.02.08, 21:44 A ja chyba chciałabym mieć taką różnice...tak sobie patrze na moją siostrzenice i moją córeczke(5 lat różnicy)to podoba mi się własnie taka różnica. Tylko wiadomo to nie rodzeństwo... Odpowiedz Link Zgłoś
misia9944 do dorin5 18.02.08, 21:56 to mnie troche pocieszylas ja rodzzac coreczke mialam 21 skonczone 22 rokiem to drugie tak w wieku 26... Odpowiedz Link Zgłoś
niebieskaewka a ja musze sie zmiescic w ok.3 latach 19.02.08, 18:12 bo jestem za stara Odpowiedz Link Zgłoś
dorin25 Re: do misia9944 19.02.08, 18:28 możesz swobodnie czekać te 5 lat,ja rodząc córkę byłam już po 30 Odpowiedz Link Zgłoś
abetyna Re: do misia9944 20.02.08, 16:20 róznica miedzy moimi dzizecmi to dokładnie 5 lat i 4 m0ce -uwazam za donra te rózniece bo:syn jest juz bardzo samodzielny i moge duzo czasu poswiecic córecznce, syn mze mi juz w wielu rzecach pomóc, zabawic mała, jest to fajne 'przypomnineie ' sobie jak to było, naprawde trudno mi sobie wyobrazic sytuacje gdzie mam dwójke maluchów, np rok po roku, oczywiscie wiem ze mnóstwo jest takich rodzin i staruszkowie jakos daja rade i potem tez jest fajnie bo takie rodzienstwo ma wiecej tematów w pózniejszym wieku, ale pierwsze lata na pewno sa trudne, dlatego u nas planowo wyszło tak jak chciałam ( z ta 4 -miesieczna róznica, bo chciałam równe 5 lat ;- ), ale wiadommo - na nature nie ma zegarka), dodam ze mój brat tez jest odemnie 5 lat starszy i bylismy rodzenstwem ok, choc teraz troche sie oddalislismy od siebie ale to juz inna historia Odpowiedz Link Zgłoś