marioladabr
26.05.08, 10:27
Ja dzisiaj Michała zaprowadziłam po ospie i przedszkole całe
oflagowane, od furtki są komunikaty, że jutro 27.05 jest strajk w
przedszkolu. No cóż... na znak solidarności nie zaprowadzę młodego
bo mam co z nim zrobić, ale co mają zrobić rodzice, którzy nie są w
tak komfortowej sytuacji jak ja?
Co myślicie o takim strajku? Czy cokolwiek nauczyciele wywalczą? Czy
w ogóle słusznie walczą?