zuza.7 08.12.08, 14:25 zamierzacie kupic mate edukacyjna lub macie jakies doswiadczenia z konkretnymi firmami? poleccie cos jesli mozecie. pytanie dotyczy tez lezaczkow (chetnie zainwestuje w niego jesli to ulatwi mlodemu zasypianie ) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
coliander Leżak 08.12.08, 14:27 moim zdanie chicco jest the best. Probowalam rozne mam do sprzedania nowke Mothercare dla zainteresowanych ale ten jest zdecydowanie najlepszy. To samo dotyczy krzeselka do karmienia Chicco polly - rewelacja! Odpowiedz Link Zgłoś
antusiowa_mama Re: mata edukacyjna i lezaczki 08.12.08, 14:28 maty tiny love są fajne bo kolorowe. LEżaczek mam bebeconfort ale mały średnio go lubi. Pewnie lepsze są takie co mają jakieś pałąki, żeby dziecie miało się na co gapić Odpowiedz Link Zgłoś
edie70 Re: mata edukacyjna i lezaczki 08.12.08, 14:30 Ja mam matę Duet Tiny Love , leżaczek Rocker Fisher Price .Niestety moją Małą -6,5tyg interesuje wszystko nie dłużej niz 5 minut ( Odpowiedz Link Zgłoś
quikm Re: mata edukacyjna i lezaczki 08.12.08, 14:42 Matę mamy obiecaną (Tiny love) jako prezent, natomiast kupiliśmy leżaczek Fisher price o taki: www.allegro.pl/item497204391_lezaczek_fisher_price_m7930_do_15kg_e_wys_12h.html Ogólnie jest fajny, ale nasz synek ma 10 tygodni i jeszcze dobrze głowy nie trzyma. Leżaczek ma dwie pozycje ustwienia oparcia siedzącą i leżącą, przy czym ta leżąca nie jest całkiem na płasko. No i przez to za bardzo mu głowa lata. Myślę że poczekamy jeszcze 2- 3 tygodnie, żeby lepiej głowę trzymał i będziemy mogli z niego korzystać. A na razie wyciągam pałąk z zabawkami i jak synek leży na kocyku to mu stawiam no i ma się czym zająć. Odpowiedz Link Zgłoś
maczek1 Re: mata edukacyjna i lezaczki 08.12.08, 15:23 My mamy matę Tiny Love i córeczka ją lubi, ale póki co w pozycji na brzuszku. Ogląda wtedy z zainteresowaniem kolorowe postaci na macie. Pozycja na pleckach jakoś jej nie odpowiada, mimo, że mata ma różne ładne zabaweczki wiszące. Leżaczek mamy fischer price i to jest rewelacyjny sprzęt. Córa potrafi w nim spędzić nawet i 40 minut (ma dopiero 9 tygodni), gugając sobie do zabaweczek zawieszonych na pałąku, machając nóżkami i rączkami. Jak dla mnie leżaczek to super trafiona inwestycja! Na matę w pełnym wymiarze pewnie przyjdzie jeszcze czas Odpowiedz Link Zgłoś
andzia_s huśtawka 08.12.08, 19:08 moja Lili ma taką hustawkę www.allegro.pl/item497937458_fisher_price_hustawka_lezaczek_z_projektorem_s_k.html Właśnie się w niej buja. Na początku nie chciała w niej siedzieć, ale dzisiaj już drugi raz w niej zasnęła trzymając smoka i słuchając muzyki Odpowiedz Link Zgłoś
stas2008 Re: mata edukacyjna i lezaczki 08.12.08, 20:53 ja też uwilbiam chicco, mam leżaczek relax&play 190 zł z przesyłką na allegro- jest super i przyszłościowo krzesełko polly Odpowiedz Link Zgłoś
lonka11 Re: mata edukacyjna i lezaczki 12.12.08, 18:43 ja mam lezaczek:LEZACZEK FISHER PRICE L0539 www.allegro.pl/item501248381_4500_szt_sprzedanych_lezaczek_fis her_price_l0539.html jestem z niego barzdo zadowolona i bezdie na długo mała bardzo go lubi dobrze jej sie w nim śpi co do maty to mamy mate firmy Canpol ale jeszcze mala jest za mala do niej Odpowiedz Link Zgłoś
darkym Re: mata edukacyjna i lezaczki 13.12.08, 15:18 My mamy huśtawkę Graco tnij.org/hustawkagraco z tym że na razie czekamy bo Maja jest za mała żeby długo być w pozycji półleżącej (tak nam położna powiedziała) , jak skończy 2 miesiące na pewno będziemy używać bo już próbowałam i podobało jej się i dziś dostałyśmy matę chicco ale nie miałam jeszcze jak jej sprawdzić Odpowiedz Link Zgłoś
jessica2525 Re: mata edukacyjna i lezaczki 30.12.08, 22:54 matę mamy sprezentowaną tiny love i jest fajna, mała leży na niej, a raz nawet zasnęła, ma sporo grzechotek, które na pewno później się też przydadzą, ale nie kupiła bym tak drogiej gdybym miała sama kupować. W ciąży oglądałam campolu chyba kosztowały mniej niż stówkę, a zasaa taka sama Odpowiedz Link Zgłoś
rudzkam Re: mata edukacyjna i lezaczki 13.01.09, 19:05 może już za późno na odpowiedź ale polecam leżaczek baby bjorn, ponieważ jest "prosty" i stymuluje ruchu dziecka a dokładnie delikatnie buja się jak dziecko rusza rączkami i nóżkami. Nie ma grzechotek, melodyjek i wibracji, które nadmiernie moim zdaniem pobudzają dziecko tylko jako dodatkowe akcesorium pałąk z trzema drewnianymi misiami (stara wersja). Jest drogi ale warty swojej ceny. Dla dziecka od 3,5 kg ale moja córka zajarzyła o co chodzi jak miała około 4,5 kg i trzymała główkę. Co do maty to mam fischera rainforest ale czy ja wiem czy to był dobry wybór - nie mam porównania Odpowiedz Link Zgłoś