12.12.08, 13:49
Od rana wzięłam się za porządki świąteczne i cholera stłukłam
termometr i rtęć się wylała na podłogę ;/ starałam się posprzątć to
dokładnie, ale i tak się boję że coś zostało i mały może mieć z tym
kontakt. Zdarzyło to się Wam kiedyś, jak to cholerstwo sprzątnąć aby
nic się nie stało. Boję się...
Obserwuj wątek
    • edytataraszkiewicz Re: rtęć??? 12.12.08, 18:08
      Nie odkurzalas rteci? To jest najgorsze,bo rozpylasz rtec po
      mieszkaniu...
      Jak posprzatalas dobrze to nic nie powinno sie stac.
    • ineze Re: rtęć??? 12.12.08, 19:06
      Ja rozbiłam termomentr w kuchni u mamy. Sprzątałam kilka razy ale i
      tak starałam się, żeby Mała przez kilka dni nie wchodziła do kuchni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka