andoma
07.02.04, 19:31
hej
Mój syn ma 2 lata ostatnio gdy mu czegoś zabraniam krzyczy, że ,,mama jest
niedobra, bić mamę" gdy mu bronię płacze; przytulam go a on w złości znowu
mnie bije.
Jak powinnam postąpić: odejść zostawiając go niech płacze aż sam przyjdzie;
nie pozwolić mu uderzać zarazem przytulając ???
dziękuję.