mrs.t 19.03.11, 17:03 www.tvp.pl/styl-zycia/magazyny-sniadaniowe/pytanie-na-sniadanie/wideo/rewolucja-w-zywieniu-dzieci/4158282 i mi opowiedzcie bo za granicami polski sobie bezplatnie nie obejrze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
morepig Re: OGLADNIJCIE! 20.03.11, 19:55 wrzucimy na jakiegoś ftp jak dostaniemy, ale to ogolnie było dno, nie tak jak powinno i jestem niezadowola. przynajmniej ni do konca Odpowiedz Link Zgłoś
lula_w Re: OGLADNIJCIE! 26.03.11, 14:29 źle nie było, tylko gadałyście z "redachturami" jak z kosmitami (i trochę takie miałyście miny ) zresztą Ciebie dziewczyny chwalą, że byłaś "tą energiczną" no i faktycznie, coś jest w tym, że byłyście meeega wyluzowane - jakoś tak nietelewizyjnie ) Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.t Re: OGLADNIJCIE! 20.03.11, 20:05 heh, no tak,s adzac po tytule mozna sie domyslac- wiedzac ze tytuly takich programow sa zwykle odwrotnie proporcjonalne do tresci no ale co,nei dali sie wam wykazac? Odpowiedz Link Zgłoś
annnnnnia Re: OGLADNIJCIE! 20.03.11, 21:42 Dla mnie niesamowicie dziwaczne było to, że prowadzący byli tacy zaszokowani ideą BLW ("No ale jak to? tak bez papek? no ale dziecko będzie głodne!") i w ogóle nie znaleźli płaszczyzny porozumienia z dziewczynami (które z kolei sprawiały wrażenie zaskoczonych, że ktoś może nie rozumieć piękna BLW). A, i trochę zabrakło mi podkreślenia, że BLW to nie jest żadna rewolucyjna metoda, a coś bardzo naturalnego i prostego. (to mi się kojarzy z niedawną rozmową mojego męża z kumplem - "No a wy tę Dorotkę to chustonosicie z jakichś przekonań? Ideologicznie odrzucacie wózek?" - Nie, nosimy dzieciaka, bo to jest po prostu wygodne.) I to mi przy okazji uzmysłowiło, w jak pięknym otoczeniu ja żyję - sporo moich znajomych też BLWuje, a cała rodzina - po pierwszych szokach - dzielnie nas wspiera. I po prostu zapomniałam, że kogoś BLW może dziwić. Odpowiedz Link Zgłoś
dzieckoziemi Re: OGLADNIJCIE! 21.03.11, 20:11 To ja też poproszę o wrzucenie na jakiegoś tubisia czy co, bo zagranicą nie pozwalają obejrzeć bez wniesienia jakiejś absurdalnej opłaty. Odpowiedz Link Zgłoś
lucjatoja Re: OGLADNIJCIE! 22.03.11, 16:10 sama stosuję blw, ale te Panie jak dla mnie są mało przekonujące. Jak mam być szczera to mi się nie podobało, sorry. Odpowiedz Link Zgłoś
lesiomama Re: OGLADNIJCIE! 25.03.11, 21:27 to jeszcze ja dorzucę, właśnie oglądnęłam pan redaktor bardzo mnie irytował, no ale jego prawo się dziwić, jeśli nie zna kobiety że tak powiem "po stronie BLW" z kolei nie przekonałyby mnie gdybym nie była z typu "jak nowe, to może fajne i spróbuję" mam wrażenie że zostały sprowadzone do roli hipisek, które "wyprawiają dziwactwa" ze swoimi dziećmi w domu i pewnie żyją też w komunie z 20 innymi parami na 40m2 moim zdaniem o BLW powinni opowiadać ludzie energiczni i entuzjastyczni, ta trójka (ewentualnie dwójka bez blondynki) sprawiała wrażenie właśnie lasek, które przed wejściem do studnia ściągnęły po maszku czegoś dla rozluźnienia, co nieco je spowolniło Odpowiedz Link Zgłoś
lapwing123 Re: OGLADNIJCIE! 25.03.11, 22:22 ot to to! lesiomama, podpisuję się po tym co napisałaś. Wkurzający ten facet- "ale moje dziecko je papki, moje dziecko chce jesć". No i to podejście, że kto jest na blw to głodzi dziecko. I jeszcze tylko co do krztuszenia- jakby ktoś mi powiedział, że" ależ oczywiście, że dziecko będzie się krztusić" to chyba bym nie spróbowała, bo bym się bała. Moja się nie krztusi, odpukać. Odpowiedz Link Zgłoś