Dodaj do ulubionych

powrót do pracy

08.05.05, 16:19
Potrzebuję porady!Córeczka ma 17 miesięcy a ja muszę wrócić do pracy!Tylko,że moja praca to 2 dni od godz.8 rano do 20.00,3 dzień od 7.00 do 12.00 i dopiero 2 dni wolnego.I niestety na to muszę się zdecydować bo w moim regionie o dobrą pracę trudno.Córeczka zostanie narazie z babcią i mężem od popołudnia(tak chyba na początek będzie najlepiej)!Obawiam się strasznie tych pierwszych rozstań!Może,któraś z Was ma podobną sytuację za sobą i coś poradzi???Z góry serdecznie dziękuję!
Obserwuj wątek
    • krzysiowamama Re: powrót do pracy 08.05.05, 21:58
      Witam, ja właśnie wrócilam do pracysmileMam 16 miesięcznego synka i oddałam go do
      żłobka co uważam w naszym przypadku za najlepsze wyjście, mam bardzo ruchliwe,
      spragnione rozrywek dziecko-zaakceptował żłobek już 1 dniasmileDo rozstania
      przygotowywałam go już od dawna tzn zostawiałam a mężem ,z babcią najpierw
      godzinkę i stopniowo coraz dłużej, nawet na noc i maly dziś nie ma problemu że
      mamy nie ma , robi mi papa i idzie wie,że wrócęsmileMoże nie czekaj az zaczniesz
      tą pracę tylko juz zacznij przygotowywanie małej do rozstania, stopniowo
      powoli, dziecko lepiej póżniej zaakceptuje twoją nieobecność w domu..pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka