polopiryna321
08.05.05, 16:19
Potrzebuję porady!Córeczka ma 17 miesięcy a ja muszę wrócić do pracy!Tylko,że moja praca to 2 dni od godz.8 rano do 20.00,3 dzień od 7.00 do 12.00 i dopiero 2 dni wolnego.I niestety na to muszę się zdecydować bo w moim regionie o dobrą pracę trudno.Córeczka zostanie narazie z babcią i mężem od popołudnia(tak chyba na początek będzie najlepiej)!Obawiam się strasznie tych pierwszych rozstań!Może,któraś z Was ma podobną sytuację za sobą i coś poradzi???Z góry serdecznie dziękuję!