Gość: guest
IP: *.*
07.03.01, 09:01
Mam 1,5 rocznego synka i wydaje mi się, że zbyt mało mówi.Zasób jego słownictwa to dosłownie kilka podstawowych słów. Natomiast rozumie dosłownoe wszystko co się do niego mówi (poproszony o przyniesienie czegokolwiek np. z drugiego pokoju, przynosi bezbłędnie) pza tym rozwija się doskonale. Ale martwi mnie troszkę, że w porównaniu do swojego rówieśnika - Jasia - nie mówi prawie nic (jasiu mówi wszystko!).Staram się go nie naciskać, bardzo dużo do niego mówimy, czytamy książki, mówimy wierszyki...\n\nNie chcę czegoś przegapić. Czy powinnam się martwić.\nProszę o radę - Ewa - mama rezolutnego Filipa.