Dodaj do ulubionych

NA STOS Z PODOLSKIM!!!

08.06.08, 22:37
ale trzeba przyznac ze dobry jest skubaniecuncertain
Obserwuj wątek
    • jopi76 Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 08.06.08, 22:53
      Zawsze twierdziłam że Polska ma świetnych zawodników...


      szkoda tylko,że grają w obcych drużynach sad
      • kichigai_ushi Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 09.06.08, 09:31
        Podolski jest swietnym pilkarzem. ale nie wiem czy zauwazylyscie ze nie cieszyl
        sie z zadnej strzelonej brami, malo tego, po meczu plakal. on mowi ze on sercem
        jest za polakami, ze jest polakiem, i zyczy polksiej reprezentacji jak
        najlepiej, ale niestety gra w barwach niemiec i musi ich godnie reprezentowac.
        dla mnie nie tyle swietny sportowiec, ale mimo wszystko polak, ktory potrafil
        sie zachowac.
        nie wyjdziemy z grupy na pewno, wiec przyjdzie nam kibicowac poprostu polskim
        pilkarzom na mistrzostwach smile))
    • nesting_sheep Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 09.06.08, 09:40
      ale na stos to z Listkiewiczem, przecie Podolski pisał do PZPNu że chce grać w
      polskich barwach a oni go olali wiec mają zasrańcy jedni
      • thaigirl Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 09.06.08, 10:33
        Taaaak! Na stos z Listkiewiczem! Bo jak Podolski nie był jeszcze
        sławny ale chciał grać w polskich barwach to pzpn mu nie pozwolił -
        to teraz ma!
        Osobiscie podolskiego mi szkoda... To musi być jego osobista
        tragedia (jesli prawda jest że czuje sie Polakiem)...
    • tosieuda Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 09.06.08, 10:31
      no dokładnie! szkoda mi gościa, on chciał się dostac do naszej
      reprezentacji, ale go nie chcieli sad
      współczuje, na trybunach kilkanascie osób z jego rodziny z Polski,
      widac, ze nie mógł się cieszyc z tych bramek, a zrobił przeciez to
      co do niego nalezało...
    • mala300 Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 09.06.08, 13:43
      zaraz tam na stos. chlopka ma mozliwosc grania, wiec gra.

      ogladalam wczoraj mecz z niemieckimi komentatorami i oni mowili,
      widzac mine Podolskiego, ze mlode, rozdwojone serce. i on sam po
      meczu, ze jego korzenie sa w pl i, ze nie jest mu to obojetne.

      wczoraj sie nabijalam z meza-Niemca, ze gdyby nie Polak, to raczej
      by tych bramek nie mieli PPP
      • thaigirl Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 09.06.08, 13:46
        Dokładnie gdyby nie Polak to nie mieliby bramek...
        Ironia losu..
        • m0nalisa dokladnie- ironia losu! 09.06.08, 13:58
          szkoda chlopaka- ale ma PZPN za swoje!
    • mo1717 Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!!:-D 10.06.08, 00:43
      nie ma to jak nasze polaki wygrywaja - tylko szkoda ze w niemieckich barwach - tak samo Podolski jak i Kubica tongue_outPP
      • nunna81 Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!!:-D 10.06.08, 00:46
        szkoda,Kubicy przynajmniej Mazurka zagrali,Podolski usłyszy jednak
        coś innegotongue_out
    • cicha_mysz Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 12.06.08, 13:28
      Raczej precz z PZPN, a my już wcześniej wiedzieliśmy, że w tym meczu wszystkie gole strzelą Polacy!
    • dzika41 Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 12.06.08, 14:08
      A słyszałyście o pomyśle pana bodajże Orzechowskiego (PIS) żeby odebrać
      obywatelstwo Podolskiemu i 'Klose' (nie znam pisowni) bo grają przeciwko
      polskiej drużynie?!
      Dureń!!!
    • niuta_s jak dla mnie 12.06.08, 21:36
      to tylko gra - wygrała po prostu lepsza drużyna...
      o polakom się nie wezmą w troki to i Leo nie pomoże

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka