dakota123 08.06.08, 22:37 ale trzeba przyznac ze dobry jest skubaniec Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jopi76 Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 08.06.08, 22:53 Zawsze twierdziłam że Polska ma świetnych zawodników... szkoda tylko,że grają w obcych drużynach Odpowiedz Link Zgłoś
kichigai_ushi Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 09.06.08, 09:31 Podolski jest swietnym pilkarzem. ale nie wiem czy zauwazylyscie ze nie cieszyl sie z zadnej strzelonej brami, malo tego, po meczu plakal. on mowi ze on sercem jest za polakami, ze jest polakiem, i zyczy polksiej reprezentacji jak najlepiej, ale niestety gra w barwach niemiec i musi ich godnie reprezentowac. dla mnie nie tyle swietny sportowiec, ale mimo wszystko polak, ktory potrafil sie zachowac. nie wyjdziemy z grupy na pewno, wiec przyjdzie nam kibicowac poprostu polskim pilkarzom na mistrzostwach )) Odpowiedz Link Zgłoś
nesting_sheep Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 09.06.08, 09:40 ale na stos to z Listkiewiczem, przecie Podolski pisał do PZPNu że chce grać w polskich barwach a oni go olali wiec mają zasrańcy jedni Odpowiedz Link Zgłoś
thaigirl Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 09.06.08, 10:33 Taaaak! Na stos z Listkiewiczem! Bo jak Podolski nie był jeszcze sławny ale chciał grać w polskich barwach to pzpn mu nie pozwolił - to teraz ma! Osobiscie podolskiego mi szkoda... To musi być jego osobista tragedia (jesli prawda jest że czuje sie Polakiem)... Odpowiedz Link Zgłoś
tosieuda Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 09.06.08, 10:31 no dokładnie! szkoda mi gościa, on chciał się dostac do naszej reprezentacji, ale go nie chcieli współczuje, na trybunach kilkanascie osób z jego rodziny z Polski, widac, ze nie mógł się cieszyc z tych bramek, a zrobił przeciez to co do niego nalezało... Odpowiedz Link Zgłoś
mala300 Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 09.06.08, 13:43 zaraz tam na stos. chlopka ma mozliwosc grania, wiec gra. ogladalam wczoraj mecz z niemieckimi komentatorami i oni mowili, widzac mine Podolskiego, ze mlode, rozdwojone serce. i on sam po meczu, ze jego korzenie sa w pl i, ze nie jest mu to obojetne. wczoraj sie nabijalam z meza-Niemca, ze gdyby nie Polak, to raczej by tych bramek nie mieli PPP Odpowiedz Link Zgłoś
thaigirl Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 09.06.08, 13:46 Dokładnie gdyby nie Polak to nie mieliby bramek... Ironia losu.. Odpowiedz Link Zgłoś
m0nalisa dokladnie- ironia losu! 09.06.08, 13:58 szkoda chlopaka- ale ma PZPN za swoje! Odpowiedz Link Zgłoś
mo1717 Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!!:-D 10.06.08, 00:43 nie ma to jak nasze polaki wygrywaja - tylko szkoda ze w niemieckich barwach - tak samo Podolski jak i Kubica PP Odpowiedz Link Zgłoś
nunna81 Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!!:-D 10.06.08, 00:46 szkoda,Kubicy przynajmniej Mazurka zagrali,Podolski usłyszy jednak coś innego Odpowiedz Link Zgłoś
cicha_mysz Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 12.06.08, 13:28 Raczej precz z PZPN, a my już wcześniej wiedzieliśmy, że w tym meczu wszystkie gole strzelą Polacy! Odpowiedz Link Zgłoś
dzika41 Re: NA STOS Z PODOLSKIM!!! 12.06.08, 14:08 A słyszałyście o pomyśle pana bodajże Orzechowskiego (PIS) żeby odebrać obywatelstwo Podolskiemu i 'Klose' (nie znam pisowni) bo grają przeciwko polskiej drużynie?! Dureń!!! Odpowiedz Link Zgłoś
niuta_s jak dla mnie 12.06.08, 21:36 to tylko gra - wygrała po prostu lepsza drużyna... o polakom się nie wezmą w troki to i Leo nie pomoże Odpowiedz Link Zgłoś