dakota123 09.12.08, 19:19 ktos ma na kompie i sie podzieli?? wiem ze byl niedawno wacik o tym ale znalezc nie moge agus.wysocka@wp.pl z gory dzieki) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dakota123 dzieki:) 10.12.08, 22:11 zeby jeszcze choc czesc z tego co pisze pani Hogg udalo mi sie w zycie wdrozyc... Odpowiedz Link Zgłoś
anna_sla Re: Ania 10.12.08, 21:35 no patrz faktycznie a ja po linkach jakoś nie patrzę tylko zjeżdżam w dół dzięki Odpowiedz Link Zgłoś