Dodaj do ulubionych

jezyk dwulatka

09.12.08, 19:19
ktos ma na kompie i sie podzieli??
wiem ze byl niedawno wacik o tym ale znalezc nie moge
agus.wysocka@wp.pl
z gory dziekiwink)
Obserwuj wątek
    • azille wyslalam n/t 09.12.08, 19:33

      • dakota123 dzieki:) 10.12.08, 22:11
        zeby jeszcze choc czesc z tego co pisze pani Hogg udalo mi sie w zycie wdrozyc...
    • anna_sla a ja też mogę prosić?? 09.12.08, 20:25

      • problemkind Ania 09.12.08, 20:38
        na wrzesniowkach w linkach jestwink)
        • anna_sla Re: Ania 10.12.08, 21:35
          no patrz faktycznie big_grin a ja po linkach jakoś nie patrzę tylko zjeżdżam w dół wink
          dzięki https://www.gadulec.cba.pl/emoty/zawstydzony.GIF

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka