Dodaj do ulubionych

google chrom

24.01.09, 21:43
dobrze pamietam Deela ze ty uzywasz?
wlascie sciagnelam, dziwnie jakos smile
jakie macie doswiadczenia na dluzsza mete?
Obserwuj wątek
    • 100ania Re: google chrom 24.01.09, 22:00
      na dłuższą metę żadnych, bo przyzwyczaiłam się do Firefoxa i GC jakoś mi nie
      podpasował
    • deela Re: google chrom 25.01.09, 18:36
      nieeeeee
      ja jestem fanka ognistego lisa tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka