m0nalisa 24.01.09, 21:43 dobrze pamietam Deela ze ty uzywasz? wlascie sciagnelam, dziwnie jakos jakie macie doswiadczenia na dluzsza mete? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
100ania Re: google chrom 24.01.09, 22:00 na dłuższą metę żadnych, bo przyzwyczaiłam się do Firefoxa i GC jakoś mi nie podpasował Odpowiedz Link Zgłoś