11.08.05, 00:15
Chcialam sie dowiedziec jak radzicie sobie z atopowym zapaleniem skory i z
rozszerzaniem diety waszego dziecka. Moja 5- miesieczna corka ma
prawdopodobnie azs i dostala mleko Nutramigen. Na razie jest wyrazna poprawa.
Niedlugo zaczniemy rozszerzac jej diete. Boje sie, ze jak wprowadze jej cos
nowego stan skory sie pogorszy i historia zacznie sie od nowa.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • kowcia Re: AZS 11.08.05, 07:23
      czesc, AZS to temet rzeka. moje dziecko miewało nawroty strasznych wysypek po
      róznych rzeczach. Zaczęło sie od zrobienia testów z krwii, które wykazały ze
      mały nie jest uczulony na np jajko. Po wielkanocy i zjedzeniu jajek, dostał
      strasznych "parchów" na szyjce, dość długo się to goiło mimo leków od
      dermatologa i alergologa. Potem kilka razy wysypki wracały po próbach z
      mlekiem - na które wg testów tez nie jest uczulony. Generalnie na przestrzeni
      czasu pomagało: kąpanie w Balneum Hermal F, smarowanie kremem Optiderm (bardzo
      polecam), maść z wit A robiona na zlecenie lekarza, w wyjątkowych sytuacjach
      sporadycznie był Elecom.
      Z doświadczenia ci powiem, ze z biegiem czasu sama sobie "wypracujesz"
      najelpszą matodę jak zredukować wysypki. Powodzenia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka