12.04.05, 11:00
Mam skierowanie na igE, co oznacza symbol na testy pokarmowe F 169 (jest
jeszcze F 14 ale to wiem, - to soja)i kurz Hx1? Dziękuje za pomoc.

PS. W laboratorium do którego dostałam skierowanie nie ma czegoś takiego
Obserwuj wątek
    • mika01 Re: Alergen 12.04.05, 23:03
      NIe wiem,czy dobrze myślę,ale to F 169 to może F1,F6 i F9 w skrócie i bez
      przecinków?F1 to chyba mleko,reszta nie wiem.Kurz też nie wiem,ale może to też
      jakiś skrót myślowy lub pisany?
    • cmala Re: Alergen 13.04.05, 09:32
      Znalazłam, www.biosken.region-rabka.pl/testy.htm, tam jest wszystko o
      numerkach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka