cmala 12.04.05, 11:00 Mam skierowanie na igE, co oznacza symbol na testy pokarmowe F 169 (jest jeszcze F 14 ale to wiem, - to soja)i kurz Hx1? Dziękuje za pomoc. PS. W laboratorium do którego dostałam skierowanie nie ma czegoś takiego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mika01 Re: Alergen 12.04.05, 23:03 NIe wiem,czy dobrze myślę,ale to F 169 to może F1,F6 i F9 w skrócie i bez przecinków?F1 to chyba mleko,reszta nie wiem.Kurz też nie wiem,ale może to też jakiś skrót myślowy lub pisany? Odpowiedz Link Zgłoś
cmala Re: Alergen 13.04.05, 09:32 Znalazłam, www.biosken.region-rabka.pl/testy.htm, tam jest wszystko o numerkach Odpowiedz Link Zgłoś