Dodaj do ulubionych

czy gotujecie same?

02.05.04, 21:03
zupki dla waszych maluchow np 8 miesiecznych ? jesli tak to prosze o jakies
przepisy no i o rade jak dlugo mozna przechowywac takei jedzenie i jak w jaki
sposob by sie nie zepsulo - dziekuje ,,,
Obserwuj wątek
    • asior7 Re: czy gotujecie same? 04.05.04, 11:53
      jesli chcesz ksiazke kucharska dla maluchow, zapraszam na watek"komu przeslac
      ksiazke kucharska?", podaj tam adres, to ci przesle, fajna jestsmile
      Jedzonko mozna ugotowac w wiekszej ilosci, przechowywac np. w sloiczkach
      gerbera lub innych po zupkach, jedna porcje zostawiam w lodowce na drugi dzien,
      jedna zjada na biezaco, reszte wkladam do wypazonych sloiczkow i mroze, potem
      trzeba rozmrozic i konioecznie zagotowac
      Pozdrawiam
      Asiasmile
      • anatewka Re: czy gotujecie same? 04.05.04, 13:49
        Sposob na mrozenie ktorego jeszcze nie sprawdzilam: rozlac zupke do tego
        pojemnika na lod i zamrozic. Potem mozna latwo rozmrazac potrzebna ilosc np. 2-
        3 kostki.
        A ja wlasnie dzis ugotowalam synkowi pierwszy raz zupke: ziemniak, marchew i
        pietrucha i odrobina soli. Wyszla mi b.gesta papka wiec dodalam mojego mleka i
        Wojtik zjadl pol sloiczka bez plucia, marudzenia itp. sliniak byl praktycznie
        czysty! I zjadl chetniej niz deserki gerbera!
        Teraz czekam na kupke... wink bo po deserkach myslalam ze sie przewroce wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka