ja275 02.05.04, 21:03 zupki dla waszych maluchow np 8 miesiecznych ? jesli tak to prosze o jakies przepisy no i o rade jak dlugo mozna przechowywac takei jedzenie i jak w jaki sposob by sie nie zepsulo - dziekuje ,,, Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asior7 Re: czy gotujecie same? 04.05.04, 11:53 jesli chcesz ksiazke kucharska dla maluchow, zapraszam na watek"komu przeslac ksiazke kucharska?", podaj tam adres, to ci przesle, fajna jest Jedzonko mozna ugotowac w wiekszej ilosci, przechowywac np. w sloiczkach gerbera lub innych po zupkach, jedna porcje zostawiam w lodowce na drugi dzien, jedna zjada na biezaco, reszte wkladam do wypazonych sloiczkow i mroze, potem trzeba rozmrozic i konioecznie zagotowac Pozdrawiam Asia Odpowiedz Link Zgłoś
anatewka Re: czy gotujecie same? 04.05.04, 13:49 Sposob na mrozenie ktorego jeszcze nie sprawdzilam: rozlac zupke do tego pojemnika na lod i zamrozic. Potem mozna latwo rozmrazac potrzebna ilosc np. 2- 3 kostki. A ja wlasnie dzis ugotowalam synkowi pierwszy raz zupke: ziemniak, marchew i pietrucha i odrobina soli. Wyszla mi b.gesta papka wiec dodalam mojego mleka i Wojtik zjadl pol sloiczka bez plucia, marudzenia itp. sliniak byl praktycznie czysty! I zjadl chetniej niz deserki gerbera! Teraz czekam na kupke... bo po deserkach myslalam ze sie przewroce Odpowiedz Link Zgłoś