IP: *.* 12.12.02, 08:13
Czy ja również mogłabym uśmiechnąć się do Ciebie z prośbą o Twoje przepisy? Zawsze je śledzę i chętnie z nich korzystam. Twoje rogaliki i ciasteczka bez jaj i cukru królują u mnie w domu. Zresztą nie tylko to. Tak więc jeżeli nie jest już za późno, bardzo bym prosiła o Twój cenny zbiorek. oblwowa@wp.plZ góry serdecznie dziękuję i pozdrawiamGosia
Obserwuj wątek
    • Gość: gojaczek Re: -do Alki IP: *.* 08.01.03, 17:13
      Witaj ja również bardzo bym prosiła o twój zbiorek . ja w zamian odwdzięczę się swoim . Pozdrowionka i proszę na privo ewkagujska@tlen.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka