Gość: Goś_Mal
IP: *.*
12.12.02, 08:13
Czy ja również mogłabym uśmiechnąć się do Ciebie z prośbą o Twoje przepisy? Zawsze je śledzę i chętnie z nich korzystam. Twoje rogaliki i ciasteczka bez jaj i cukru królują u mnie w domu. Zresztą nie tylko to. Tak więc jeżeli nie jest już za późno, bardzo bym prosiła o Twój cenny zbiorek. oblwowa@wp.plZ góry serdecznie dziękuję i pozdrawiamGosia