Witam,
kupiłam szynkę, którą chciałabym upiec w piekarniku...wcześniej
zdarzało mi się piec schab ze śliwką, niestety pomimo,że był
zawinięty w folię to po upieczeniu był suchy

nie chciałabym aby z tą szynką było podobnie
czy ma któraś z Was jakiś sposób,jak przygotować takie mięsko, czy
wcześniej w jakiejś zalewie potrzymać? i jak zrobic,żeby nie wyszła
z tego sucha podeszwa? słuszałam o obłożeniu mięsa np.boczkiem czy
słoniną..nabyłam juz słoniny kawałek ale nie wiem czy to wystarczy?
pomóżcie

pewnie macie doświadczenie to się podzielcie,plisss