28.02.09, 21:16
Witam!Jestem mama 18miesiecznej córeczki.Zastanawiam sie nad herbata do tej pory podaje te dla dzieci granulowane ale zastanawiam sie czy np.zielona lub owocowa byaby dobrze dla córki?A Wy jakie podajecie?Dziekuje Wam serdecznie z góry za odpisy
Obserwuj wątek
    • babcia47 Re: Herbata 28.02.09, 23:21
      ja dzieciom dawałam do picia przegotowaną wodę (niegazowanych
      butelkowych jeszcze nie było) w czasie zimowych miesięcy, gdy było
      sporo zachorowań, infekcji, czasem dodawałam trochę miodu..Dziś jako
      dorośli dla zaspokojenia pragnienia piją przewaznie mineralne,
      starszy czasem wypije kawę lub herbatę i musiał już zęby czyscić z
      kamienia, młodszy nie używa do dziś..tylko mineralną lub czasem
      mleko..zęby ma w idealnym stanie
      • babcia47 Re: Herbata 01.03.09, 01:53
        dobre herbaty owocowe, ziołowe, bez konserwantów, sztucznych
        barwników, aromatów identycznych z.., dobrych firm tez moga być
        dobre i przy okazji pomagać w dolegliwosciach lub
        okresie "wzmożonych zachorowań"
        • gosia399 Re: Herbata 01.03.09, 13:18
          a ja podaję swojemu dziecku(ma 20miesięcy) najczęsciej herbatki
          granulowane z HIPP-a,bardzo mu smakują,od czasu do czasu wypija
          również ze smakiem taką normalną herbatkę z cytrynką i miodzikiem
          (popostu daje taką jak ja sama piję),jesli ma ochotę to rownież
          soczki bobo-fruta,wodę mineralną niegazowaną również pija ale w nocy
          tylko na zagaszenie pragnienia(po umyciu ząbków przed snem już nic
          słodkiego do picia nie daję przez noc tylko wodę!!!)czasem parzę mu
          również "słabiutki" rumianek i też wypije choć nie z takim apetytem
          pozdrawiam
          • papiki Re: Herbata 01.03.09, 14:01
            jeśli chodzi o herbatę, to mojej córce daję roiboosh oraz napary z
            suszonych owoców
    • mamongabrysi Re: Herbata 01.03.09, 18:07
      a u nas najlepiej sprawdzały się kompociki z owoców z babcinej działki.
      Większość herbatek owocowych zawiera hibiskus a ten podobno niezbyt dobrze
      wpływa na gospodarkę wapniem - ale mogę się mylić. tak słyszałam. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka