chusinka
28.02.09, 21:16
Witam!Jestem mama 18miesiecznej córeczki.Zastanawiam sie nad herbata do tej pory podaje te dla dzieci granulowane ale zastanawiam sie czy np.zielona lub owocowa byaby dobrze dla córki?A Wy jakie podajecie?Dziekuje Wam serdecznie z góry za odpisy