wolfenstein3d
28.12.09, 17:54
proponuję zrobić selekcję na forum tak jak w lepszych dyskotekach stoi gostek
przed bramką i wpuszcza tylko tych którzy mu się podobają a reszte wont :) i
takie samo coś na tym forum by mogło być to by niektórzy nie psuli tu dobrej
atmosfery