28.12.09, 17:54
proponuję zrobić selekcję na forum tak jak w lepszych dyskotekach stoi gostek
przed bramką i wpuszcza tylko tych którzy mu się podobają a reszte wont :) i
takie samo coś na tym forum by mogło być to by niektórzy nie psuli tu dobrej
atmosfery
Obserwuj wątek
    • tymczij Re: selekcja 28.12.09, 18:35
      Rozwiń temat.I odpowiedz na pytanie kto puszcza bąki a kto jest cacy
    • Gość: Bernard Re: selekcja IP: 139.142.19.* 28.12.09, 19:34
      Hey wolfenstein3d ,
      Chcesz sie "dowartosciowac"???
      Zatrudnij sie jako "gostek przed bramką"...
      :):):):)
    • Gość: abel Re: selekcja IP: *.cdma.centertel.pl 28.12.09, 20:51
      Nie ma słowa wont! T niepotrzebne!
      Zrobiłem ci małą selekcję. Cieszysz się?
      • Gość: Bernard Re: selekcja IP: 139.142.19.* 30.12.09, 08:02
        Hey abel,
        Kazdy by sie cieszyl...
        :):):)
    • zetkaf Re: selekcja 28.12.09, 21:07
      > proponuję zrobić selekcję na forum tak jak w lepszych dyskotekach
      > stoi gostek przed bramką i wpuszcza tylko tych którzy mu się
      > podobają a reszte wont :)
      Rozumiem, ze sluzysz wszystkim dobrym przykladem, i jako pierwszy
      zrobisz "wont"?
      ps. no, nie dziwie sie, ze nie poznali sie na twoim angielskim w tpv
      - will not = won't ;)
      • wolfenstein3d Re: selekcja 28.12.09, 21:32
        zetkaf zostałeś wyselekcjonowany <ban>
    • wolfenstein3d Re: selekcja 28.12.09, 21:33
      taka mała prowokacja żeby wyłapać tych co kij połknęli :)
    • calama Re: selekcja 04.01.10, 10:13
      wolfenstein3d napisał:

      > proponuję zrobić selekcję na forum tak jak w lepszych dyskotekach
      stoi gostek
      > przed bramką i wpuszcza tylko tych którzy mu się podobają a reszte
      wont :)
      hehee
      dziś mi się udało jeszcze wejść
      co będzie jutro? ;)
      • marek_p Re: selekcja 04.01.10, 11:47
        calama napisała:

        > dziś mi się udało jeszcze wejść
        > co będzie jutro? ;)

        Jutro będzie jutro, tzn futro, a pojutrze po futrze.
        Calama, chyba do jutra nas nie wyrzucą te nasze młode wilki, Sławki i mistrzowie
        fotografii.
        Tak na marginesie, zauważyłem, że Benek nam nieco spoważniał. Słowa uznania i
        tak trzymać!
        • Gość: hektor Re: selekcja IP: *.gorzow.mm.pl 04.01.10, 12:50
          Twoją opinia, spowoduję zupełne wyłączenie chęci poprawy u Bena.
          Tak zupełnie na marginesie:
          Czy kiedykolwiek Benio trafił na oślą łąkę?
          • Gość: Bernard Re: selekcja IP: 139.142.19.* 04.01.10, 20:53
            Hey hektor,
            Moja blyskotliwosc, inteligencja i wspaniale poczucie humoru czyni
            iz jestm powszechnie na forum lubianym...
            Jesli jednak ktos z jakiegos durnego powodu tej opinii nie
            podziela...to znaczy ze jest pacan...
            Moze raz (moze dwa) moj post zostal wyciety...
            Wierze jednak iz marek lub pretty wycieli go po to by w ramke
            oprawic i tylko dla siebie trzymac... W sypialni nad lozkiem...
            Egoisci zakichani...
            he he he he
            I to sa jaja...
    • wolfenstein3d Re: selekcja 04.01.10, 20:25
      u siebie na portalu tak zrobie - strefa dla vipów
      • jaibrat Re: selekcja 04.01.10, 20:46
        Ja i mój brat zwykle nie logujemy się ale czasem coś dopiszemy.
        Pomysł selekcji robi na nas wrażenie.
      • zetkaf Re: selekcja 04.01.10, 21:37
        > u siebie na portalu tak zrobie - strefa dla vipów
        Strefa dla vipow (czyli wlasciciel portalu, jak powstanie), i cholota
        - ci, ktorzy nie odwiedza portalu ;)
        Szkoda, ze nie przewidziales miejsca dla GOSCI ;)
        • wolfenstein3d Re: selekcja 05.01.10, 17:10
          >> Szkoda, ze nie przewidziales miejsca dla GOSCI ;)

          miejsce dla gości w shoutboxie będzie
          • wolfenstein3d Re: selekcja 05.01.10, 17:11
            a strefa VIP płatna 5 złotych za dzień na smsa.
            Zarobie miliony
            • zetkaf Re: selekcja 05.01.10, 17:28
              > a strefa VIP płatna 5 złotych za dzień na smsa.
              > Zarobie miliony
              ale chyba tylko wirtualne... tak wirtualne, ze nawet wirtualnych
              zakupow za nie nie bedziesz mogl zrobic ;)
    • Gość: niestetygorzow Re: selekcja IP: *.gorzow.mm.pl 05.01.10, 14:15
      Proponuje na bramce ochroniarza geja i ochroniarke lesbijke. Będą
      tam wtedy sami super chłopcy i same super dziewczyny. Chyba o to ci
      chodziło? A ryzyko zadymy i tak się nie zmniejszy bo nikt na czole
      nie ma wypisane czy po paru drinkach czy piwach nie zacznie szukać
      dymu. Dresiarz raz nie wpuszczony moze ubrać gajer i wejdzie.
      Pozory mylą. Kiedyś na dyskotece wyglądający na biznesika klient
      najpierw z dyńki walnął gościa a potem walił po papie jakąś laske i
      dopiero ochrona go wyprowadziła.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka