jando12 31.08.12, 16:48 Czy o taka Polske walczyliscie .Czy jakby wiedzieliscie ze tak bedzie to dzialaliscie by nadal ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: login_t Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dynamic.t-mont.net.pl 31.08.12, 18:51 jando12 napisał: > Czy o taka Polske walczyliscie .Czy jakby wiedzieliscie ze tak bedzie to dziala > liscie by nadal ? Bez komuny, cenzury, kartek na mięso i cukier? Sowieckich baz, głupot w podręcznikach? Zagłuszaczek, więźniów politycznych, 20-go stopnia zasilania? Jak żyć? Nigdy w życiu nie działaliście by nadal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: free Jak co roku buzi IP: 74.82.222.* 31.08.12, 19:14 , dupci ,ordery imprezki jak kiedyś u komuchów wasz mać. A jebał was pies z taką Polską. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmmmmm000 Re: Jak co roku buzi IP: *.net.pbthawe.eu 31.08.12, 23:55 Różnica jest tylko taka, że żaden z tych ludzi (dzisiaj odznaczanych), nie robił tego co robił dla orderów i odznaczeń. Choćby dlatego, że niemal nikomu nawet się nie śniło, że kiedykolwiek dożyją wolnej Polski. Natomiast komuniści zostali tu przywiezieni na sowieckich czołgach i żadnym bohaterstwem nie było zostać narzędziem w rękach proletariuszy. Za to rozliczne ordery jakie im przyznawano były formą zapłaty za ich działalność. Jaka władza, taka zapłata... Skoro sługusy okupantów zasługują na wyróżnienie (bo przecież nikt im odznaczeń nie odebrał), to tym bardziej należą się one ludziom, którzy odważyli się ich przepędzić. Problemy Polski nie wynikają z tego, że ona zaczęła się zmieniać, ale z tego, że tych zmian nie przeprowadzono do końca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ele do mmmm0000 Re: Jak co roku buzi IP: *.dynamic.chello.pl 04.09.12, 08:57 Powiadasz komunisci na czołgach przyjechali ? tylko miej cywilna odwage i na pisz jakiej nacji byli ci komunisci nasłani przez Stalina ! masz odwage ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hiro Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.gorzow.mm.pl 31.08.12, 19:45 jak się dowiedziałem,że kartki na mięso wywalczyła nam solidarność to mną zatrzęsło i przestał ją lubić :-))))) pl.wikipedia.org/wiki/21_postulat%C3%B3w_MKS Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zibi Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.gorzow.mm.pl 31.08.12, 20:51 Wczoraj w sejmie pokazano tym którzy walczyli o lepsze i godne życie , Platworma z PSL pokazała wam środkowy palec !!!. Nic nie wyjdzie matacze mają się świetnie i koniec !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hiro Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.gorzow.mm.pl 31.08.12, 20:53 jak piszesz wam to nie do mnie chamie:-) w sumie znam jednego zibi biziola:-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zibi Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.gorzow.mm.pl 31.08.12, 21:47 Chłopie pogięło Ciebie z dobrobytu , cz Ty wiesz o co walczyła S . opanuj się bo popuścisz !!!. Nie będę nazywał Ciebie chamem bo pokazałeś sam swoją miernotę !!!. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dip.t-dialin.net 31.08.12, 21:49 hiro napisał(a): > jak się dowiedziałem,że kartki na mięso wywalczyła > nam solidarność to mną zatrzęsło i przestał ją lubić :-))))) Jeżeli wcześniej zarabiałeś jako stojak kolejkowy, to się wcale tobie nie dziwię. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jona Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.access.telenet.be 31.08.12, 23:47 Ludzie, rozumiem,ze co niektorzy moga miec zal, bo wowczas jakas tam kase dostawali....Jak to pamiec maja krotka, bo zapomnieli jak stali w kolejkach po jadlo na kartki 2.5kg miecha byle jakiego, buty z Radoskoru brali jakiekolwiek,bo nic nie bylo i kartka przepadnie.A we wtorek juz od rana ustawiali sie pod samem Pod Pegazem, bo o 15.30h cos rzuca.....Jak to mowia sam sobie kowalem swojego losu.... czasem mnie to zastanawia dlaczego obcy (Rosjanie, Rumuni, Bulgarzy) sa zadowoleni handlujac ciuchami z polskich hurtowni na targu chocby Osir_u gorzowskiego,a nasi narzekaja.....Kiedys i to w dzien odbioru swiadectwa maturalnego (oj byla afera) stalam po stempelek we francuskim konsulacie (24/24h, 3 doby),a teraz.... ilu mlodych wyjezdza na wymiany studenckie, czesto pozostaja w danym kraju i tam kontynuuja nauke.I takich przypadkow mozna jeszcze mnozyc.......ale jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil....... Markowi_wielkie dzieki za zawsze madre i dobre slowo Darkowi- choc nie jest z Gorzowa za opis gorzowskiej historii i super ciekawe ksiazki z dedykacja, ktore zajmuja honorowe miejsce w moim domu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thebird Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.gorzow.mm.pl 03.09.12, 13:15 Skoro sługusy okupantów zasługują na wyróżnienie A kiedy opuscimy okupowany Afganistan i ilu jeszcze pozostało w Iranie ,bo udajemy ,że ich tam nie ma. Rozumiem w komuszym kraju nieśliśmy "bratnia pomoc" Czechosłowacji ale teraz w ultraktolickiej Polsce niesiemu śmierć. A Bóg patrzy i nie grzmi , a może zbyt duże chmury na Krajem Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p POlska 2012 01.09.12, 09:17 Gość portalu: login_t napisał(a): > Bez komuny, cenzury, kartek na mięso i cukier? Sowieckich baz, głupot w podręcz > nikach? Zagłuszaczek, więźniów politycznych, 20-go stopnia zasilania? Z umierającymi szpitalami, bezdomnymi, z ludźmi uzależnionymi od seriali, którzy nie wyjdą na ulicę protestować, nawet gdyby im rodziców pozabijali, z mężem poseł Bukiewicz, który oszukał klienta prowadząc biuro pośrednictwa obrotu nieruchomościami, a dobry przyjaciel Tomasz Możejko dał radę dla niego stworzyć miejsce pracy w agencji zajmującej się zagospodarowaniem nieruchomości, których właścicielem jest rząd PO, bo przecież nie społeczeństwo. Zobacz też tu: forum.gazeta.pl/forum/w,58,138534050,138580067,Zbiegi_okolicznosci_.html Być może to nie kwestia kaprala jednostki wydzielonej do zwalczania warchołów, których nie odpowiada obecna demokracja, tylko ktoś wynajęty przez osobę, której nie odpowiada szum wokół "poprawiania" gorzowskiego szpitala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: POlska 2012 IP: *.dynamic.t-mont.net.pl 01.09.12, 11:33 marek_p napisał: > > Bez komuny, cenzury, kartek na mięso i cukier? Sowieckich baz, głupot w p > odręcz > > nikach? Zagłuszaczek, więźniów politycznych, 20-go stopnia zasilania? > > Z umierającymi szpitalami, bezdomnymi, z ludźmi uzależnionymi od seriali, którz > y nie wyjdą na ulicę protestować, A za komuny myślisz, że dużo było protestujących? Była Izaura i Rodzina Forsythów. Statystyki mówią, że w tej chwili w Polsce jest po każdym względem lepiej niż w 87 roku. Jest dużo większe zróżnicowanie, przepaść ekonomiczna pomiędzy bogatymi i biednymi. Po części z powodu niezaradności tych ostatnich, a po części z powodu stylu rządzenia w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
jando12 Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla moje... 01.09.12, 00:16 Walczylismy dla . . . . naszej wnusi .Wnusia obecnie na bezrobociu i bez dachu nad glowa - brawo S. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bart w gorzówku nic się nie zmieniło ... IP: *.gorzow.mm.pl 01.09.12, 00:23 tu dalej rządzi komunista jędrzejczak ze swoją świtą, kolejny będzie komarnicki. CAŁA POLSKA Z WAS SIĘ ŚMIEJE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: free Re: w gorzówku nic się nie zmieniło ... IP: 74.82.222.* 02.09.12, 00:24 Jak do tego doszedłeś ?bystry jesteś Odpowiedz Link Zgłoś
cajmero Re: w gorzówku nic się nie zmieniło ... 02.09.12, 10:43 A co nas obchodzi, że cała Polska się śmieje? Z siebie się śmieje, a my jesteśmy u siebie, z dala od "warszawki". Niech oni tam martwią i śmieją się z siebie, a mają z czego. A my musimy zrobić ordnung w swoim środowisku i robić wszystko, aby być blisko z zachodnim sąsiadem, ściśle współpracować. Mamy PWSZ, szkoły i możemy sami się rządzić. A w gorzówku jak piszesz mamy wiele pozytywnych projektów i zdarzeń. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus :D :D :D IP: *.dip.t-dialin.net 02.09.12, 11:06 cajmero napisał: > Z siebie się śmieje, a my jesteśmy u siebie, z dala od "warszawki". > Niech oni tam martwią i śmieją się z siebie, a mają z czego. > A my musimy zrobić ordnung w swoim środowisku i robić wszystko, > aby być blisko z zachodnim sąsiadem, ściśle współpracować. "Ordnung" to z wami zrobi południowy sąsiad. :D :D :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmmmmm000 Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.net.pbthawe.eu 01.09.12, 01:03 Jak rozumiem, to ty byś wolał poprzedni ustrój... W takim razie zapraszam na Białoruś. Mogę ci załatwić przejazd (w jedną stronę). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dip.t-dialin.net 02.09.12, 08:38 jando12 napisał: > Walczylismy dla . . . . naszej wnusi . > Wnusia obecnie na bezrobociu i bez dachu nad glowa - brawo S. Nie obwiniaj za wszystko Solidarności. W Polsce nie tylko Solidarność walczyła. Po sierpniu 1980 był grudzień 1981 który zapoczątkował polskie pokojowe przemiany ustrojowe. Dopiero dzięki tej udanej transformacji ustrojowej w Polsce jest, jak jest. Jak jest, każdy widzi. Odpowiedz Link Zgłoś
klodawa1952 Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo 01.09.12, 06:05 Moim zdaniem gdyby nie KOR, gdyby nie Kuroń, Celiński, Modzelewski, Macierewicz, Michnik, Lityński, Lipiński , Wielowiejski jak równiez Gwiazdowie, Walentynowicz itd itd to sama Solidarnośc z Lechem Wałesą na czele skończyła by te strajki po daniu im podwyzek i extra przydziału wołowiny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Nie ma wolności bez prawa i sprawiedliwości. IP: *.dip.t-dialin.net 02.09.12, 09:44 klodawa1952 napisał: > Moim zdaniem gdyby nie KOR, gdyby nie Kuroń, Celiński, Modzelewski, > Macierewicz, Michnik, Lityński, Lipiński , Wielowiejski jak równiez Gwiazdowie, > Walentynowicz itd itd to sama Solidarnośc z Lechem Wałesą na czele skończyła > by te strajki po daniu im podwyzek i extra przydziału wołowiny. Taka jest prawda. Dzięki nim jest obecnie w Polsce jest możliwość wyboru. Polacy wydostali się spod reżymu komunistycznego i wybierają teraz pełną wolność. Głosują chętnie na partie rzucające hasła liberalne. Tymczasem nie ma wolności bez prawa i sprawiedliwości. Pisałem już, że prawdziwi zwolennicy wolności to tacy, którzy zdają sobie sprawę z konieczności jej ograniczenia. O nieograniczonej wolności pisał filozof Karl Popper, że "przynosi w efekcie przeciwieństwo wolności, gdyż bez ochrony i ograniczeń przez prawo, wolność musi doprowadzić do tyranii silnych nad słabymi". ("... das Gegenteil der Freiheit zur Folge; denn ohne Schutz und Einschränkungen durch das Gesetz muss die Freiheit zu einer Tyrannei der Starken über die Schwachen führen.") Do wolności jednostek nierozłącznie należy odpowiedzialność za innych. Polskie "pokojowe przemiany ustrojowe", zwane też "transformacją" lub "samoograniczającą się rewolucją" polegają na daniu wolności przy ograniczeniu prawa i sprawiedliwości. Według filozofa Karla Poppera, musi to doprowadzić do tyranii silnych nad słabymi. Droga do wolności powinna być akurat odwrotna. Powinno się "samoograniczać" wolność przez silne prawo i sprawiedliwość, a wtedy poczucie wolności jednostek w społeczeństwie byłoby znacznie większe. Odpowiedz Link Zgłoś
klodawa1952 Re: Nie ma wolności bez prawa i sprawiedliwości. 04.09.12, 05:04 PIS, jak na błędy, rażące błędy, które robił Kaczyński, ma i tak bardzo dużo bo 1/4 elektoratu. Postsolidarnościowy elektorat (POPiS) to prawie 70 %. Jestem zaskoczony, że PIS, który zatrudnił w rządzie jako Viceministra Sprawiedliwości sędziego Kryże, który skazywał w okresie komunistycznym m.in. Komorowskiego i Czumę za działalność opozycyjną czy wziął na posła Jana Tomaszewskiego członka PRON...ma aż 25 % poparcia wyborców. Odpowiedz Link Zgłoś
cajmero Rocznica Sierpnia 80: Walczyliśmy dla mojej wnusi 01.09.12, 10:58 Cały czas wołam o rzetelność dziennikarską. Dlaczego nie ma wypowiedzi z drugiej strony, tj: wojskowych, milicjantów, funkcjonariuszy SB? Czyżby wyłonił się obraz do końca nie krystaliczny "bohaterów"? Wq...a mnie nadużywanie słów "komunizm", zdań "walczono z komunizmem" itd. Jaki był komunizm w Polsce, były prywatne gospodarstwa, sklepy, do Kościoła wolno było chodzić a księża ochoczo brali od władzy "podarki". Co innego NRD, Czechosłowacja, Węgry-tam był większy ucisk a kraje te szybko wyszły z "bagna" i tam rząd szanuje swój naród, a nie łupi go bardziej, jak "komuniści"z którymi wielu bohaterów siadało za stołami z okazji Świąt kościelnych, rodzinnych. Tę rocznicę, jak i dzisiejszą 1 września powinniśmy obchodzić bez nadęcia, bo pokazuje głupotę tych co wierzyli, a było ich więcej niż 10 mln. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Rocznica Sierpnia 80: Walczyliśmy dla mojej w IP: *.dynamic.t-mont.net.pl 01.09.12, 11:27 cajmero napisał: > Cały czas wołam o rzetelność dziennikarską. Dlaczego nie ma wypowiedzi z drugie > j strony, tj: wojskowych, milicjantów, funkcjonariuszy SB? A co miałby powiedzieć ubek? "Napie...łem gó...arzy za garść ulotek dla ich dobra"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t Re: Rocznica Sierpnia 80: Walczyliśmy dla mojej w IP: *.dynamic.chello.pl 07.09.12, 07:48 m Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sierp Re: Rocznica Sierpnia 80: Walczyliśmy dla mojej w IP: *.net4me.pl 03.09.12, 10:22 > Cały czas wołam o rzetelność dziennikarską. Dlaczego nie ma wypowiedzi z drugie > j strony, tj: wojskowych, milicjantów, funkcjonariuszy SB? Jak Wieczorek zapodal tych wojskowych, milicjantow, funkcjonariuszy SB to sami zainteresowani chcieli go bic i wylewali na niego pomyje albo ich prymitywne dzieciaki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jona Re: do Sierp IP: *.access.telenet.be 03.09.12, 22:46 Nocnik wybral takich najslabszych jak R,ktoremu nie chcialo sie z nim klocic. A tych ze swiecznika SB gorzowskiego nie ruszal, bo zdaje sobie sprawe,ze.... co niektorzy,ktorzy za mlodu juz byli przydupasami smutnych panow, dalej sa waznymi figurami rowniez w LUW. I tu na forum wspominalam i komunikowalam sie z Jaro (J P), obiecal zainteresowanie sie tematem, nawet przeslal mi kolesia zdjecie i..... koniec tematu....a inny mi odpowiedzial,ze wywiad czuwa.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Rocznica Sierpnia 80: Walczyliśmy dla mojej w IP: *.dip.t-dialin.net 07.09.12, 13:18 cajmero napisał: > Jaki był komunizm w Polsce, ... Taki, jaka jest obecna demokracja. Był w budowie. Jednak w języku potocznym przyjęło się mówić, że był "komunizm", a teraz jest "demokracja". :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hiro Re: Rocznica Sierpnia 80: Walczyliśmy dla mojej w IP: *.gorzow.mm.pl 07.09.12, 13:27 ty naprawdę masz kłopoty z sobą:-) trawiłeś to 6 dni czy konsultowałeś to z kimś mądrzejszym? klepiesz tak jak debil ,który chce się kryć w tłumie............... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: belvita Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.12, 11:34 mmmmmm000 napisał : Jak rozumiem, to ty byś wolał poprzedni ustrój... W takim razie zapraszam na Białoruś. Mogę ci załatwić przejazd (w jedną stronę). Oczywiście jak ktoś psioczy na ten ku...... rząd to wysyłasz go na Białoruś. Czemu nie wyślesz go do Luksemburga tam będzie miał lepiej. Durna mentalność ciesz się co masz bo możesz mieć gorzej. A ja ci mówię że gorzej być nie może. Póki to towarzycho nie przestanie rządzić tym krajem to nic się w nim nie zmieni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmmmmm000 Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.net.pbthawe.eu 01.09.12, 13:52 Myślenie nie boli... Koleś tęskni na komuną to mu proponuję Białoruś, gdzie ona hula w najlepsze... W Luksemburgu póki co komunizmu nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: view Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.primeoptic.net 01.09.12, 12:11 login_t napisał : A co miałby powiedzieć ubek? "Napie...łem gó...arzy za garść ulotek dla ich dobra"? Oj miałby co opowiadać jak to jeden na drugiego donosił. Na co pozwalali na co nie. Ilu księzy w Gorzowie donosiło .I jak się dobrze bawili Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karol Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.12, 18:06 Co roku medale ? Rozumiem dla tych anonimowych ludzi którzy przyczynili się do upadku komuny ale co niektórzy na tych zdjęciach to już chyba nogą upychają medale do szuflady. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jona Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.access.telenet.be 02.09.12, 10:05 No wlasnie ciagle nie widze wsrod odznaczonych pana Henia Jarmolowicza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ro Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.gorzow.mm.pl 02.09.12, 22:38 Ciekawe czy później zakrapiana imprezka była Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Barman Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.rdns.100tb.com 03.09.12, 00:33 Póżniej zapewne sympatyczniej było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nicelus Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dip.t-dialin.net 03.09.12, 08:04 Barman napisał: > Póżniej zapewne sympatyczniej było. Sympatyczna impreza. Nie to co rocznice grudnia 1981. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ele ! okupacja Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dynamic.chello.pl 04.09.12, 09:18 Polska dzis pod rządami żydowsko-chazarskiej mafi jest panstwem o zawoalowanym Niewolnictwem [niewolnictwo dotyczy wyłacznie Słowian ] zydzi mają sie swietnie w dzisiejszej w Polsce !! zawiłe pokretne przepisy + wysokie podatki i nosniki energi skutecznie niszcża wszelką incjatywe Polaków ! TO NIE POLSKA ALE POLICYJNA JUDEO-MAFIA JEST DZIS ! Wybory sa Fałszowane !inwigilacja łapanki podsłuchy to codziennośc w dzisiejszej judeo-mafi !!! i to to żydostwo wmediach nazywa beszczelnie Demokracja !!! KŁAMSTWO NEPOTYZM KAMUFLAŻ ! w tym sa szkoleni !!!! i całkowity brak Honoru !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dynamic.chello.pl 04.09.12, 09:21 c Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jest a znka Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dynamic.chello.pl 04.09.12, 13:32 i znowu jest Odpowiedz Link Zgłoś
pan_hrabia Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo 04.09.12, 18:18 ty, ele mele, strasznie masz złą opinię na temat Słowian. Takie są dupy wołowe? Przestałbyś mnie obrażać. Doszedłeś chyba do takiego stopnia frustracji, że jak rano masz sraczkę, to Żydzi winni....Byłbyś śmieszny, gdybyś nie był straszny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dynamic.chello.pl 04.09.12, 18:34 c Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.gorzow.mm.pl 04.09.12, 19:25 A ciebie co ele posrało straciłes głos Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hiro Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.gorzow.mm.pl 04.09.12, 19:38 spokojnie ele tak się rozkręca:-))) zaraz będzie jazda:-)))odezwa.......... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ele do durni ! Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.12, 08:32 wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W-rzekach-zagrozenie-susza-hydrologiczna-Moze-zabraknac-wody,wid,14901184,wiadomosc.html?ticaid=1f1e8 żydostwo cos glezi o gazie łupkowym dla którego wydobycia potrzeba mld litrów wody !! do tego jeszcze trzeba tą wode zatruc chemikaliami ! i to wszytko by zaszkodzic Rosji !!!! żydostwo gotowe zniszczyc nasz Słowianski kraj ! to gangrena na zdrowym ciele Słowian !!! [ spytaj zyda chazara co z ta zatruta woda zrobia ? nikt ci nie odpowie !!! bo to durnie szkoleni w posłuszenstwie i nepotyzmie ! ] mld litrów wody z gazem i chemią gdzie wyleja do rzek > jezior ? [ pół roku ropa wylewała sie z amerykanskie wiertni w zatoce meksykanskiej !!! pół roku ocean był zalewany paskuctwem !!! ] i żydostwo chce tą katastrofe zrobic w Polsce !! SŁOWIANIE ! NIE POZWÓLMY ZYDOSTWU ZNISZCZY NASZ SŁOWIANKI KRAJ POLSKE !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hiro Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.gorzow.mm.pl 06.09.12, 14:53 a twój komputer złożyły malutkie rączki ,małych, w wyjątkowo perfidny sposób wykorzystywanych dzieci chińskich.... do wyprodukowania tworzyw sztucznych,które posłużyły do złożenia tego padła ,którym się posługujesz pewnie wycięto w h... lasów tropikalnych . gdyby nie ta ropa naftowa nie miałbyś surowca na przekazy medialne,którymi nas zalewasz:-) bo chyba nie masz kompa z hebanu i kości słoniowej........ co powoduje ,że ktoś ,kto ma ponoć mózg jest taki głupi? moim zdaniem to da się wyleczyć<ja bym to zrobił w sześć sekund> ale tu naprawdę nie zasługujesz na żadne leczenie......:-))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ele do hiro ! Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.12, 21:29 dzieci to robia w Indiach marny z ydowsk propagadzisto !!!!! w Chinach nie byłes to nie zabieraj głosu !!!! bo sie osmieszasz !!!!! Nie odpowiedziałes mi skąd wezmie zydostwo mld litrów wody na łupki gazowe ? Co zrobi z mld wody zatrutej żydostwo ? do rzek ? do jezior wleją ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bsyk Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.12, 16:42 "Chiny stawiają na gaz łupkowy. Nie chcą zagranicznego paliwa ...Na konferencji poświęconej przyszłości gazu łupkowego, która odbyła się w dniach 5-6 lipca w Szanghaju, Chińczycy zaprosili zagranicznych inwestorów do eksploatacji swoich złóż. Wysokie koszty i trudności technologiczne nie pozwalają rodzimym inwestorom opanować tego intratnego rynku... prezes Chińskiego Urzędu Energetyki, Liu Tiennan powiedział, że gaz łupkowy ma wielkie znaczenie dla dywersyfikacji źródeł energii i zapewnienia energetycznego bezpieczeństwa państwa. Rząd zrobi wszystko, aby w najbliższych 5 latach doprowadzić do rozpoczęcia eksploatacji tego gazu na wielką skalę... " gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/397125,pekin-namawia-zachod-do-poszukiwan-gauz-lupkowego.html www.forbes.pl/artykuly/sekcje/wydarzenia/chiny-licza-na-pomoc-w-wydobyciu-gazu-lupkowego,28506,1 Czyżby żydostwo , które jest gotowe zniszczyc nasz Słowianski kraj chce zniszczyć także CHINY ? Ale czy Chiny i chińczyków można oskarżać, że są zakamuflowanym żydostwem ? biznes.interia.pl/raport/gaz-lupkowy/news/polska-chce-wspolpracowac-z-chinami,1803717,7572 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ele Polska ! Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dynamic.chello.pl 06.09.12, 21:21 Tu jest Polska ! a to co pokazuja rezimowo -faszystowskie -syjonistyczne mass-media to fałsz ! www.bliskopolski.pl/marsz-niepodleglosci-11-11-11/ czas okupcji zydowskiej w Polsce powoli sie kończy . Białorus sie nie dała zydowskiej niewoli , Rosje odbił Putin !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: denm Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.a185.priv.bahnhof.se 06.09.12, 21:42 Myślałem że naszego forumowego oszołoma pedałka Wieczorka nikt nie przebije ale ty ele jesteś bardziej zje.ba.ny od tego odpada po komunie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ele ! do denm Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dynamic.chello.pl 07.09.12, 08:04 Denm ! ty mie nie zaskoczyłes ty odpowiadziałes jak rasowy żyd ! stadardowo !!!! zamiast siłą argumentu odpowiedziec !!!! zastosowałes argument siły !!! [ czyli wyzwiska ] meritum denm ! jak chcesz , uchodzic tutaj za żydowskiego intelektualiste !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ele siła wasza ! Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dynamic.chello.pl 07.09.12, 08:22 denm ! to jeszcze jeden wasz zydowski argument !!!!!! bardzo ważny !!! www.youtube.com/watch?v=POgtdyLFp5g&feature=relmfu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hiro Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.gorzow.mm.pl 07.09.12, 12:14 już wystarczy...;-) do budy! jutro będę jak zawsze w zielonce......ostatnio autko umyłeś super! i żeby mnie jutro nie było inaczej !!!! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ele do hiro Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dynamic.chello.pl 08.09.12, 08:13 co ty tutaj za adwokata robisz ? Słowianie ! u zydow jest jednsc !! razem atkuja i razem sie bronią ! jak jednemu zydowi zabraknie konceptu to zawsze moze liczyc na drugiego żyda ze za niego odpowie !! taki folklor jet wsród żydów ! SŁOWIANIE ! MAMY PRAWO I OBOWIAZEK ZACHOWAC NASZA SŁOWIANSKA TOŻSAMOSC ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hiro Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.gorzow.mm.pl 08.09.12, 14:13 a ilu słowian cię dzisiaj broniło? autko umyte oki.... możesz pisać dalej! pisz jak najwięcej! nawtykaj wszystkim tylko się mnie nie pochoruj do w środę będę przez te waszą wieś przejeżdzał i zajade do ciebie........i żeby nie było tak jak dzisiaj rano!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ele multikulti Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.dynamic.chello.pl 12.09.12, 11:00 bryla.gazetadom.pl/blogi/urbanfile/2012/09/detroit_ruiny_imperium/1?bo=1 Słowianie ! żydowska mafia syjonistyczno-talmudyczna to nam i europie szykuje !!!!! europa jest od 30 lat zalewana [ za pomoca mafi ] hordami muzumanów i czarnej dziczy z afryki !!!! jedni i drudzy są bez szkół , praktycznie analfabeci którzy maja w krwi pasożytnictwo !!! czasmi ma sie wrazenie ze ich jedynym celem w życu jest robienie dzieci UWAGA ! żydostwo to nazywa WZBOGACANEM KULTURY !!! to jest wzbogacenie kultury ?europejskiej ? te hordy z afryki i azji !!!! ?? zobaczcie jakie wzbogacnie nam grozi !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tolek Banan Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.12, 11:58 A ty masz czym zrobić dzieci ? Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyk.z.sld Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo 21.09.12, 14:14 I jaki przekaz pokazuje ta gazeta? Tylko z jednej strony. Dlaczego obok nierobów, którym nie chciało się pracować nie opisze nieprzespanych nocy przez żony żołnierzy, milicjantów i funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa najbardziej patriotycznej organizacji w dziejach Polski Ludowej którzy uczestniczyli w skutecznych akcjach odblokowywania zakładów pracy? Dlaczego z nimi nie porozmawia? Faszyzm nie przejdzie! Socjalizm zwycięży! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciek Re: Rocznica Sierpnia'80: Walczyliśmy dla mo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.12, 21:08 bit.ly/Rm7mJE Odpowiedz Link Zgłoś