Gość: open IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.05, 09:59 Janusz Cezary Papierz lekarz z Przychodni na Dworcowej zmarł 8 marca. Facet był bardzo lubiany przez pacjentów. No i to nazwisko... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ant777 Re: Zmarł Papierz IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.05, 13:13 myślę że jak zemrze ten właściwy - czego nie życzę, to przez miesiąc będę stałym klientem wideoteki. Chyba że w ramach żałoby narodowej widoteki zostaną zamknięte. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: top Re: Zmarł Papierz IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.05, 18:00 I co ty cymbale chciałeś przez to wyrazić?Szkoda, że dla idiotów nie ma specjalnego forum! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: julka Re: Zmarł Papierz IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.05, 18:07 ant777 ! ano zgadzam się ...ile mozna ta szopke ogladac?!jestem katoliczka ale wszystko ma swoje granice... ps.czuje ze zaraz posypia sie tu kamienie.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mały Re: Zmarł Papierz IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.05, 18:10 uspokój się Papierz to nazwisko lekarza. Nie rodaka z Watykanu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: set Re: Zmarł Papierz IP: *.kam.pl 10.03.05, 20:54 Byl dobrym czlowiekiem i lekarzem, zapracowal sobie na to calym zyciem .Byl szanowany przez wszystkich,szkoda Go.Odszedl... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Struś Re: Zmarł Papierz IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.05, 21:36 W Gorzowie mamy zwykle dobrych lekarzy. Papierz do nich należał. Złych mamy tylko dyrektorów. Żegnamy dobrego doktora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: małolat Jak umrze ten z Watykanu IP: *.gorzow.mm.pl 11.03.05, 09:20 To dopiero będzie się działo.Nie mogę się doczekać. Odpowiedz Link Zgłoś