Dodaj do ulubionych

Zmarł Papierz

IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.05, 09:59
Janusz Cezary Papierz lekarz z Przychodni na Dworcowej zmarł 8 marca.
Facet był bardzo lubiany przez pacjentów. No i to nazwisko...
Obserwuj wątek
    • Gość: ant777 Re: Zmarł Papierz IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.05, 13:13
      myślę że jak zemrze ten właściwy - czego nie życzę, to przez miesiąc będę stałym
      klientem wideoteki. Chyba że w ramach żałoby narodowej widoteki zostaną zamknięte.
      • Gość: top Re: Zmarł Papierz IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.05, 18:00
        I co ty cymbale chciałeś przez to wyrazić?Szkoda, że dla idiotów nie ma
        specjalnego forum!
      • Gość: julka Re: Zmarł Papierz IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.05, 18:07
        ant777 ! ano zgadzam się ...ile mozna ta szopke ogladac?!jestem katoliczka ale
        wszystko ma swoje granice...
        ps.czuje ze zaraz posypia sie tu kamienie..
        • Gość: Mały Re: Zmarł Papierz IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.05, 18:10
          uspokój się Papierz to nazwisko lekarza. Nie rodaka z Watykanu.
    • Gość: set Re: Zmarł Papierz IP: *.kam.pl 10.03.05, 20:54
      Byl dobrym czlowiekiem i lekarzem, zapracowal sobie na to calym zyciem .Byl
      szanowany przez wszystkich,szkoda Go.Odszedl...
      • Gość: Struś Re: Zmarł Papierz IP: *.gorzow.mm.pl 10.03.05, 21:36
        W Gorzowie mamy zwykle dobrych lekarzy. Papierz do nich należał. Złych mamy
        tylko dyrektorów.
        Żegnamy dobrego doktora.
        • Gość: małolat Jak umrze ten z Watykanu IP: *.gorzow.mm.pl 11.03.05, 09:20
          To dopiero będzie się działo.Nie mogę się doczekać.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka