wakuliczklamie
04.09.06, 16:20
Jak tak można! "Od 2001 roku do dzisiaj podwyżka kosztowała szpital 57 mln zł".
Utrzymanie Jaśnie Państwa Dyrektorstwa jest znacznie droższe ( 11 dyrektorów z
poborami przynajmniej 10.000 PLN x 68 miesięcy czyni ok. 7 mln PLN), a nie
przynosi ŻADNYCH korzyści. 57 mln PLN zostało wydanych na ludzką pracę. Może
dziennikarz powinien to Wakuliczowi, Jasińskiej, a zwłaszcza darmozjadowi
Krzyckiemu uświadomić? Bo przecież panu Krzyckiemu stanowisko dyrektorskie
stworzono i kosztowało ono już kilkaset tysięcy. Nie ma jak oszczędności!