Dodaj do ulubionych

Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich kilku)

21.09.08, 19:39
technologie.gazeta.pl/technologie/1,81010,5662826,Trolle___internetowi_pieniacze.html

Nie dają nam pogadać sensownie, wracają uparcie,

Jest tu ich kilku, nieprawdaż??
Obserwuj wątek
    • andrzejusa Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 21.09.08, 20:01
      ja bym proponowal koze,
      no kazamaradio oczywiscie,

      juz nick zdradza trolla:))))))
      • roll-mops ALEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! 21.09.08, 20:16

        ja proponuje alka ;)
        nadety i niereformowalny falubaz,wtrynia sie w powazne dyskusje nt
        bezsensu trwania lubuskiego wynalazka i pasozytniczej roli w nim
        miasta miesciny na z i g.
        ludzie pisza o chlebie ,ten wypisuje glupoty o niebie i tak
        wkolko,nie wiem czy jego glupota jest wrodzona ,czy tylko takiego
        udaje .

        wg TROLL nad TROLLE,bezdyskusyjnie nr 1 na liscie ;)
    • e_werty Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 21.09.08, 20:15
      " Nie dają nam pogadać sensownie..."

      ..tzn. jak?
      Jak można sensownie rozmawiac z anonimowym nickiem... Weźmy np.
      ciebie? Cos ty za jeden? Mistrz Trolli? Szukasz pobratymcow na
      wszystkich forach?
      • Gość: kolo Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.08, 21:02
        a ja wertole wszystkie trolle...
        • andrzejusa Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 21.09.08, 21:18
          no alek to moze przyklad,
          ale to nasz przyjaciel z z.gory,
          a my mozemy poszukac naszego , gorzowskiego trolla.

          widze ze koza nie przechodzi,
          to moze upr_lubuski?

          on rzadko cos napisze, a/i to zawsze kogos cytuje,
          ale troll z niego ze bohu pomiluj!
          • surma_bojowa Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 21.09.08, 22:25
            1. sławek_wieczorek zwany Nocnikiem,
            2. upr_lubuski.
            • andrzejusa Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 21.09.08, 22:33
              czesc surma,
              to mnie sprowokowales!

              >1.andrzejusa,
              >2.upr_lubuski,
              >3.e_werty,

              albo jakos tak!

              pozdrowienia

              • surma_bojowa Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 21.09.08, 22:51
                bardzo ci sie andrzejusie chwali
                ze wlasna piersia probujesz zaslonic kumpla wieczorka
                ale to nic nie da
                bo jego trollowatosc
                jest w swej trollowatosci zbyt oczywista

                ty natomiast jestes
                nie troll, tylko poeta
                a to wbrew temu co niektorzy sadza
                nie to samo
              • Gość: kozamaradio Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.08, 22:53

                1. Dobry prezydent
                2. Uczciwy prezydent
                3. Wazeliniarz klonowy
                4. Grafoman wioskowy
                5. JO an NA z blx
                • Gość: jona Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki IP: *.access.telenet.be 22.09.08, 10:33
                  kozamaradio oj dlugo musialabym nad soba (w sensie negatywnym)
                  pracowac,zeby ciebie dogonic........ :-)))
                  Oczywiscie ze obywatel W zwany nocnikiem.
                  Od czasu do czasu ewerty ,login i tym podobni
                  • Gość: kolo Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.08, 10:48
                    Gość portalu: jona napisał(a):
                    > Od czasu do czasu ewerty...
                    PEŁNA ZGODA!!!!
                    Ale numerem jeden ogłaszam - hiro!!!!
    • Gość: login_t Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.08, 23:30
      Ja jestem chetny.
      • marek_p Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 22.09.08, 00:16
        Gość portalu: login_t napisał(a):

        > Ja jestem chetny.

        Gdzie żeś bywał chętny Loginusie ?
        • Gość: popcorn Re: Calama i ziomal IP: *.gorzow.mm.pl 22.09.08, 11:27
          Calama i emsiziomal......ich posty maja najwięcej wpisów!
      • e_werty Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 22.09.08, 13:10
        "...Ja jestem chetny."

        ... taaaa!!!
        • Gość: Bernard Karmic trola...i to dobrze... IP: *.dial.telus.net 22.09.08, 13:41
          Hey!
          :):):)
    • redcloud Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 22.09.08, 15:09
      bernard, nocnik, upr - u kazdego z nich widzialem ten sam smutek w
      oczach.
      Lecza kompleksy na forum. Jesli przyjmiemy, ze forum moze byc
      srodkiem terapeutycznym, to mnie ich wpisy nie przeszkadzaja. Niech
      sie nadal lecza...
      howgh
      • andrzejusa Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 22.09.08, 20:25
        no tak surma-prze-_bojowa,
        tyle tylko ,
        ze miedzy moim trollowaniem a poetyzowaniem,
        jest tak cienka granica,

        ze ja sam jej nie widze:)))))

        ale wezmy takiego ziomala.

        ten to gosciu tak sie stara trollem nie byc!
        ze az nim jest!!!

        im mniej pisze,
        tym wiekszym trollem jest!

        pozdrowienia
        • Gość: emsiziomal Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.08, 20:33
          andriusza.....nawet nie wiesz jak wielkim trollem jestem.
          Bez wątpienia największym na forum.
          Wygrałem
          :)
        • Gość: emsiziomal wioskowy poeta.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.08, 20:36
          ...napisał:
          ze miedzy moim trollowaniem a poetyzowaniem,
          jest tak cienka granica,

          ze ja sam jej nie widze:)))))
          ------------------------------------------------------
          Ty nie widzisz różnicy pomiędzy kombajnem zbożowym a pralką Franią.....
          więc o poetyzowaniu nie wspominaj, bo o poezję się nawet nie otarłeś.
          NIGDY!
          • andrzejusa Re: wioskowy poeta.... 23.09.08, 21:02
            to znaczy ziomal ,
            w jaki sposob nigdy sie o poezje nie otarlem?

            nie ocieralem sie moim przyrodzeniem o tomik poezji?
            a moze nie ocieralem sie lubieznie o jakiegos poete,
            na jakims poetyckim spotkaniu?
            lub moze nawet nie ocieralem sie o ciebie?
            znawcy i konesera poezji!!

            ale moze sie jednak ocieralem poezja!
            w toalecie , wykorzystujac jakies papierowe kartki,
            pelne poezji??

            wiec o co chodzi ziomal?
            • Gość: emsiziomal Re: wioskowy poeta.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.08, 21:08
              Jakbym nie tłumaczył...nie zrozumiesz.
              To przekracza granice twej wyjątkowo wąskiej i płytkiej percepcji.
              • andrzejusa Re: wioskowy poeta.... 23.09.08, 21:19
                ziomal,
                nie przesadzaj chopie!
                razem chodzilismy na IV lige pilki noznej w gorzowie,
                wiec pewnie zrozumie rzeczy ,
                ktore ty rozumiesz!

                poza pierdami kosciola katolickiego!
                tu nawet duch nie pomoze,
                a i jakos nie chce zstapic!
                na mnie oczywiscie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka