mkblat_allegro 21.09.08, 19:39 technologie.gazeta.pl/technologie/1,81010,5662826,Trolle___internetowi_pieniacze.html Nie dają nam pogadać sensownie, wracają uparcie, Jest tu ich kilku, nieprawdaż?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
andrzejusa Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 21.09.08, 20:01 ja bym proponowal koze, no kazamaradio oczywiscie, juz nick zdradza trolla:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
roll-mops ALEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! 21.09.08, 20:16 ja proponuje alka ;) nadety i niereformowalny falubaz,wtrynia sie w powazne dyskusje nt bezsensu trwania lubuskiego wynalazka i pasozytniczej roli w nim miasta miesciny na z i g. ludzie pisza o chlebie ,ten wypisuje glupoty o niebie i tak wkolko,nie wiem czy jego glupota jest wrodzona ,czy tylko takiego udaje . wg TROLL nad TROLLE,bezdyskusyjnie nr 1 na liscie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 21.09.08, 20:15 " Nie dają nam pogadać sensownie..." ..tzn. jak? Jak można sensownie rozmawiac z anonimowym nickiem... Weźmy np. ciebie? Cos ty za jeden? Mistrz Trolli? Szukasz pobratymcow na wszystkich forach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.08, 21:02 a ja wertole wszystkie trolle... Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 21.09.08, 21:18 no alek to moze przyklad, ale to nasz przyjaciel z z.gory, a my mozemy poszukac naszego , gorzowskiego trolla. widze ze koza nie przechodzi, to moze upr_lubuski? on rzadko cos napisze, a/i to zawsze kogos cytuje, ale troll z niego ze bohu pomiluj! Odpowiedz Link Zgłoś
surma_bojowa Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 21.09.08, 22:25 1. sławek_wieczorek zwany Nocnikiem, 2. upr_lubuski. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 21.09.08, 22:33 czesc surma, to mnie sprowokowales! >1.andrzejusa, >2.upr_lubuski, >3.e_werty, albo jakos tak! pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
surma_bojowa Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 21.09.08, 22:51 bardzo ci sie andrzejusie chwali ze wlasna piersia probujesz zaslonic kumpla wieczorka ale to nic nie da bo jego trollowatosc jest w swej trollowatosci zbyt oczywista ty natomiast jestes nie troll, tylko poeta a to wbrew temu co niektorzy sadza nie to samo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kozamaradio Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.08, 22:53 1. Dobry prezydent 2. Uczciwy prezydent 3. Wazeliniarz klonowy 4. Grafoman wioskowy 5. JO an NA z blx Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jona Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki IP: *.access.telenet.be 22.09.08, 10:33 kozamaradio oj dlugo musialabym nad soba (w sensie negatywnym) pracowac,zeby ciebie dogonic........ :-))) Oczywiscie ze obywatel W zwany nocnikiem. Od czasu do czasu ewerty ,login i tym podobni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kolo Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.08, 10:48 Gość portalu: jona napisał(a): > Od czasu do czasu ewerty... PEŁNA ZGODA!!!! Ale numerem jeden ogłaszam - hiro!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: login_t Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.08, 23:30 Ja jestem chetny. Odpowiedz Link Zgłoś
marek_p Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 22.09.08, 00:16 Gość portalu: login_t napisał(a): > Ja jestem chetny. Gdzie żeś bywał chętny Loginusie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: popcorn Re: Calama i ziomal IP: *.gorzow.mm.pl 22.09.08, 11:27 Calama i emsiziomal......ich posty maja najwięcej wpisów! Odpowiedz Link Zgłoś
e_werty Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 22.09.08, 13:10 "...Ja jestem chetny." ... taaaa!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bernard Karmic trola...i to dobrze... IP: *.dial.telus.net 22.09.08, 13:41 Hey! :):):) Odpowiedz Link Zgłoś
redcloud Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 22.09.08, 15:09 bernard, nocnik, upr - u kazdego z nich widzialem ten sam smutek w oczach. Lecza kompleksy na forum. Jesli przyjmiemy, ze forum moze byc srodkiem terapeutycznym, to mnie ich wpisy nie przeszkadzaja. Niech sie nadal lecza... howgh Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki 22.09.08, 20:25 no tak surma-prze-_bojowa, tyle tylko , ze miedzy moim trollowaniem a poetyzowaniem, jest tak cienka granica, ze ja sam jej nie widze:))))) ale wezmy takiego ziomala. ten to gosciu tak sie stara trollem nie byc! ze az nim jest!!! im mniej pisze, tym wiekszym trollem jest! pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal Re: Szukamy chętnych do miana TROLLA (jest ich ki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.08, 20:33 andriusza.....nawet nie wiesz jak wielkim trollem jestem. Bez wątpienia największym na forum. Wygrałem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal wioskowy poeta.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.08, 20:36 ...napisał: ze miedzy moim trollowaniem a poetyzowaniem, jest tak cienka granica, ze ja sam jej nie widze:))))) ------------------------------------------------------ Ty nie widzisz różnicy pomiędzy kombajnem zbożowym a pralką Franią..... więc o poetyzowaniu nie wspominaj, bo o poezję się nawet nie otarłeś. NIGDY! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: wioskowy poeta.... 23.09.08, 21:02 to znaczy ziomal , w jaki sposob nigdy sie o poezje nie otarlem? nie ocieralem sie moim przyrodzeniem o tomik poezji? a moze nie ocieralem sie lubieznie o jakiegos poete, na jakims poetyckim spotkaniu? lub moze nawet nie ocieralem sie o ciebie? znawcy i konesera poezji!! ale moze sie jednak ocieralem poezja! w toalecie , wykorzystujac jakies papierowe kartki, pelne poezji?? wiec o co chodzi ziomal? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emsiziomal Re: wioskowy poeta.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.08, 21:08 Jakbym nie tłumaczył...nie zrozumiesz. To przekracza granice twej wyjątkowo wąskiej i płytkiej percepcji. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejusa Re: wioskowy poeta.... 23.09.08, 21:19 ziomal, nie przesadzaj chopie! razem chodzilismy na IV lige pilki noznej w gorzowie, wiec pewnie zrozumie rzeczy , ktore ty rozumiesz! poza pierdami kosciola katolickiego! tu nawet duch nie pomoze, a i jakos nie chce zstapic! na mnie oczywiscie. Odpowiedz Link Zgłoś