19.03.04, 18:10
ile czasu musi uplynać,aby moc zaczać cwiczyc po cesarskim cięciu?chcialabym
zgubic brzuszek..nie brzuuuchsmile
Obserwuj wątek
    • agnes123 Re: cesarka 20.03.04, 15:39
      Witaj..ja zaczęłam ćwiczyć po 2-miesiącach od cięcia....POZDRAWIAM SERDECZNIE smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka