hallina 19.03.04, 18:10 ile czasu musi uplynać,aby moc zaczać cwiczyc po cesarskim cięciu?chcialabym zgubic brzuszek..nie brzuuuch Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agnes123 Re: cesarka 20.03.04, 15:39 Witaj..ja zaczęłam ćwiczyć po 2-miesiącach od cięcia....POZDRAWIAM SERDECZNIE Odpowiedz Link Zgłoś