naciagnięcie skóry

Pytam bo do tej pory stosowałam kremy z kwasem hialuronowym (HR, Lirene, YSL)
Efekt wygładzenia zmarszczek był,twarz lekko naciągnieta była ale musiałam żeby twarz miała świetlisty wygląd kropić się jeszcze olejjkiem nuxe.
Moja kolezanka zawsze ma taką promienną cerę i dziś dowiedziałam się,że stosuje ziaję rozświetlającą lub nivea.
Stąd moje pytanie ,czy twarz lepiej wygląda jak jest taka "nieruchoma" i idealna czy własnie twarz z lekkim błyskiem drobinek jest ok ?
Jakie kremy Wy stosujecie ?