Dodaj do ulubionych

CLA próbowałyście

10.09.05, 18:08
Zamówiłam sobie CLA. Poleciła mi koleżanka która bierze od dwóch miesięcy i
mówi, że widać efekty. Cellulit bardzo się zmniejszył, poprawiła się jakośc
skóry. Do tego bierze jeszcze witaminy ze skrzypem i kolagenem ( nazwa
chyba "Biosylika"). Zależy mi przede wszystkim na opinii o CLA. Czy któraś z
Was drogie mamy próbowała? Jakie efekty?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka