merxte 19.05.08, 21:03 Chciałabym jeszcze zdążyć przed latem. Czy może któraś z Was wspomóc mnie tymi cud ćwiczeniami? Proszę o przesłanie na maila: marxte@gazeta.pl Z góry gorąco dziękuję!! merxte Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aannaa6 Re: Znowu o MaxxF 28.05.08, 12:12 To ja też sie dołączam z prośba o przesłanie zestawu ćwiczeń anna.garwacka@gmail.com Odpowiedz Link Zgłoś
marta_mamamaciunia Re: Znowu o MaxxF 30.05.08, 11:53 Proszę o przesłanie tego cudnego zestawu, prosiłam wcześniej ale bez odzewu Odpowiedz Link Zgłoś
angelaxyz84 Re: Znowu o MaxxF 30.05.08, 13:39 ja też poproszę o przesłanie tego zestawu bianekangel@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś