Dodaj do ulubionych

Znowu o MaxxF

19.05.08, 21:03
Chciałabym jeszcze zdążyć przed latem. Czy może któraś z Was wspomóc
mnie tymi cud ćwiczeniami? Proszę o przesłanie na maila:
marxte@gazeta.pl

Z góry gorąco dziękuję!! smile

merxte
Obserwuj wątek
    • aannaa6 Re: Znowu o MaxxF 28.05.08, 12:12
      To ja też sie dołączam z prośba o przesłanie zestawu ćwiczeń
      anna.garwacka@gmail.com
    • marta_mamamaciunia Re: Znowu o MaxxF 30.05.08, 11:53
      Proszę o przesłanie tego cudnego zestawu, prosiłam wcześniej ale bez
      odzewusad
      • angelaxyz84 Re: Znowu o MaxxF 30.05.08, 13:39
        ja też poproszę o przesłanie tego zestawu

        bianekangel@wp.pl
    • nating Re: Znowu o MaxxF 30.05.08, 16:35
      ja tez poproszę na gazetowego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka